Vrásky na krku

Vrásky na krku nás zbytečně mohou dělat staršími

Také Vás pronásledují myšlenky, že kvůli nepříjemným vráskám na krku budete muset celý život nosit roláky? Nebojte, vždy pro sebe můžeme něco udělat. Pochopení toho, jak se tvoří vrásky a co udělat pro to, aby byl jejich vzhled co nejméně patrný, je správným krokem. Vrásky nejen na krku nás dělají staršími, než chceme. Pokud jste doposud ve své každodenní péči o pleť krk trošičku zanedbávali, nyní je ten správný čas začít s jeho hydratací a revitalizací.

vrásky na krku

Proč vznikají vrásky na krku?

Na krku je poměrně citlivá pokožka, takže vrásky na krku vznikají velmi snadno. Důvodů, proč se tvoří vrásky na krku, je vícero. Věk je samozřejmě tím hlavním faktorem, což koneckonců platí pro všechny části těla.

Dalšími faktory, které mají na svědomí tvorbu vrásek na krku, jsou roky slunění a kouření. Když se podíváme podrobněji na vrásky na krku, pak se tyto vrásky tvoří, když v pojivových tkáních pokožky krku se začnou zmenšovat tukové zásoby a ubývá voda v pokožce, což vede k tvorbě mezer v těchto tkáních a jejich poškození. Vrchní vrstva kůže se prohýbá do těchto mezer a vytvářejí se vrásky právě na krku.

Pokud je Vaše pokožka suchá v důsledku vyššího věku nebo v souvislosti s životním stylem, Vaše vrásky budou bohužel výraznější. . Vzhledem k tomu, že je kůže na krku tenká a jemná, bývá obvykle náchylnější ke vzniku vrásek, než je tomu v oblastech těla, kde je kůže silnější. Je tedy velmi důležité vrásky všeobecně nepodceňovat a čím dříve s prevencí jejich vzniku začneme, tím méně nás budou ovlivňovat v budoucnu.

jak na vrásky na krku

Vrásky v oblasti krku – jak na ně?

Tyto vrásky mají velkou moc udělat nás staršími, než chceme. Pokud máte obavy o svůj vzhled, doporučujeme kroky, které Vás mohou velmi účinně ochránit před vráskami na krku, nebo výrazně zpomalit proces jejich vzniku.

Nejúčinnějším preventivním způsobem, jak vrásky eliminovat, je chránit Váš krk a hrudník před slunečními paprsky. Krk je obzvláště citlivý na poškození sluncem, což může způsobit odbarvení kůže, její povisnutí a ve výsledku také vznikají vrásky na krku.

Pokud nás již vrásky v oblasti krku trápí, pak je pro tuto oblast optimální využít látek, které vedou ke stimulaci produkce vysocekvalitního kolagenu a k buněčné obnově. Díky této revitalizaci dochází k „opravě“ poškozené kůže a vyhlazení vrásek. Zvýšení hydratace pokožky krku pak způsobí její zhutnění, kožní buňky budou méně náchylné k prohýbání a tím zamezují, že nám začnou vznikat nové vrásky.

co pomůže na vrásky na krku

Vrásky na krku – doporučená kosmetika?

U nás v superplet.cz máme nejlepší zkušenosti s kosmetikou, která je šetrná k pokožce, neobsahuje parabeny. Jsme příznivci takové péče, která využívá co nejméně přípravků péče o pleť. Proti vráskám nejen na krku proto doporučujeme NAFIGATE regenerační noční krém, nebo nejúčinnější sérum proti vráskám NAFIGATE Anti-aging, které v sobě kombinuje látky stimulující vznik vysocekvalitního kolagenu (liftonin x-pert) a látky zajišťující hydrataci pokožky nejen na povrchu, ale především do hloubky (čistá kyselina hyaluronová). Tento unikátní gel tak v sobě spojuje všechny vlastnosti potřebné pro efektivní redukci a prevenci vzniku vrásek.


💙 Od 1.7.2021 naleznete u nás namísto Nafigate kosmetiku značky Nø Cosmetics. Vždy se Vám snažíme poskytnout to nejlepší ze současné kosmetiky. Značka představuje filozofii Clean Beauty, se kterou se v superplet.cz naprosto ztotožňujeme. Vsází na přírodní látky, využívá progresivních látek pro Vaši krásu (retinol, niacinamid, kys. hyaluronová, PhytoMoisture komplex, Eyeseryl apod.). Jedná se o modrou kosmetiku, která chrání životní prostředí, netestuje se na zvířatech a podporuje ekologii. Ve složení nenajdete žádné mikroplasty, PEGy, minerální oleje, silikony a další hrůzy, které jsou bohužel vnímány jako standard. Nø vznikla proto, abyste mohli mít zdravě vypadající a krásnou pleť a nemuseli ji zakrývat make-upem. Naší kosmetice 100% věříme, vyzkoušejte ji, pokud s ní nebudete spokojeni, vratíme Vám peníze zpět.


 • no cosmetics renew today retinol sérum proti vráskám 20 ml
  Pleťová séra

  Nø RENEW TODAY retinol sérum proti vráskám 20 ml

  499 
 • no cosmetics rain tonight noční regenerační sérum 20 ml
  Pleťová séra

  Nø RAIN TONIGHT noční regenerační sérum 20 ml

  399 
 • Omlazení pleti

  Nø RAIN TODAY denní hydratační krém 50 ml

  399 

Související témata:
Vrásky na čele
Kyselina hyaluronová
Lifting obličeje