O nás

„Kosmetika je umění krásy“

SuperPlet.cz vznikla v roce 2015 tak trochu náhodou díky spolupráci s českou značkou NAFIGATE. Je proto možné, že nás stále ještě někde na internetu můžete najít v tomto kontextu. Patřili jsme totiž k jedněm z prvních, kteří rozšiřovali na českém plácku povědomí o kyselině hyaluronové a o jejích účincích proti stárnutí pletí. Zpětně vidíme, jak moc se kyselina hyaluronová stala známou v boji proti vráskám a péči o pleť celkově.

heureka recenze superplet

Jak šel čas, táhlo nás to více do zahraničí (Německo, Švýcarsko, Rakousko, Anglie, Maďarsko, USA, Skotsko). Tam jsme v průběhu času navázali nové další spolupráce (např. kosmetické značky Laidbare, Surge Organics, SweatStop, OneLove Organics, Badestrand Luxuskosmetik, EverDry a v neposlední řadě také No Cosmetics). Nakonec jsme po dlouhém procesu zůstali jen u těch z našeho pohledu nejzajímavějších.

kosmetika na superplet.cz značky

Za zmínku stojí např. No Cosmetics, což je maximálně čistá kosmetika, která nezatěžuje pleť ani planetu a to je něco, co velmi vítáme. Věříme, že i malý krok jednotlivce zmíněným směrem může něco znamenat v celkovém omezování dopadů kosmetiky na životní prostředí. Základní myšlenkou našich stránek je proto pomoci s hledáním kvalitní kosmetiky a podrobit zkoumání nových látek či jejich působení na vzhled.

superplet.cz heureka

superplet recenze 1

superplet recenze 2

superplet recenze 3

Nadále se snažíme rozšiřovat povědomí a poznatky o kosmetice a nejrůznějších látkách. Věříme, že zase můžeme být součástí nového boomu. Podobného, jaký byl dříve třeba kolem kyseliny hyaluronové. A proč to vlastně děláme? Protože nás to pořád baví. Baví nás dělat vlastní fotky, psát, pomáhat lidem.

V roce 2024 jsme se odhodlali k zásadnímu kroku. Kosmetiku ze stránek superplet.cz jsme kompletně přesunuli na již zavedený e-shop avason.cz, který poskytuje modernější nákupní prostředí a nabízí více zajímavého sortimentu. A protože jsme vnímali pozitivní odezvu na kosmetiku a články o ní, zůstala také Superplet.cz, které jsme dali nový kabát v podobě blogu. Věříme, že se v těchto změnách snadno a rychle zorientujete.

o nás no cosmetics

A kdo za Superplet.cz konkrétně stojí? Zakladateli stránek jsou 2 bráchové z Brna Vláďa a Ondra. A protože nám chyběl ženský element, později k nám přibyla Míša, Miluška a posléze také Petr. Naším společným cílem je poskytovat hodnotné informace a produkty, o kterých jste třeba zatím neslyšeli.

Věříme, že se vám bude náš inovovaný blog líbit a těšíme se na stávající i na nové čtenáře.

Příjemnou počtenou přeje blogerka
Michaela