Kontaktujte nás

MEDEA, spol. s r.o.

Nejčastější dotazy:

Kosmetiku NAFIGATE můžete nejjednodušeji objednat přes náš internetový obchod superplet.cz. Pokud však raději volíte osobní formu objednávky, i to je možné. Zavolejte nám na číslo 725 339 531 a objednávku s Vámi rádi vyřešíme telefonicky

Jsme oficiálním a mnohaletým partnerem českého výrobce NAFIGATE. Zboží tak pochází přímo od výrobce a je z české distribuce. Kosmetika je atestována a vyráběna v České republice.

Samozřejmě. Kosmetika NAFIGATE je česká kosmetika a součástí každého balení je návod, jak ji nejlépe aplikovat. Samotná aplikace však není nijak složitá. A v případě, že byste si i tak s něčím nevěděli rady, rádi Vám poradíme. Kosmetiku sami používáme.

Nikoliv, jsme výhradně internetový obchod. Každopádně rozumíme tomu, že člověk nechce zbytečně platit vysoké částky za dopravné, a proto je možnost osobního odběru důležitá. U nás máte k dispozici více než 500 výdejních míst Zásilkovny po celé ČR, kde je možné objednané zboží vyzvednout. Stačí si jen vybrat v objednávkovém procesu pobočku, která Vám nejlépe vyhovuje. Osobní odběr je zpoplatněn velmi symbolicky částkou 25 Kč.

Kosmetika NAFIGATE je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Není nijak parfemována a neobsahuje parabeny. V našem internetovém obchodě používáme české názvy a podrobné popisy, abyste si mohli udělat jasný obrázek o tom, pro koho je kosmetika určena a jaké má vlastnosti.

Kosmetika NAFIGATE, která obsahuje kyselinu hyaluronovou, ji vždy obsahuje v kombinované formě (ve vysoko- a nízkomolekulární). Díky tomu působí nejen na povrchu, ale hlavně v hlubších strukturách pokožky (až do dermis), kde je její působení velmi důležité. Speciálně jsou tyto vlastnosti klíčové v boji proti vráskám a dalším projevům stárnoucí pleti.