Katalog kosmetiky

SuperPleť, to není jen psaní o tom, jak pečovat o pleť, abychom se cítili příjemně v každém okamžiku. Naše oblíbence (nemyslíme teď naše protějšky, ale výhradně kosmetické miláčky :-)) si můžete prohlédnout přes náš katalog kosmetiky (viz rozcestník dle typu níže) a také zakoupit ve vybraných partnerských obchodech.

„Kosmetika není pro ženy, které se chtějí skrýt, ale pro ty, které se chtějí ukázat.“ – Estée Lauder

 

Rozcestník kosmetiky SuperPlet.cz

 

Exkluzivní značky


no cosmetics logo

No Cosmetics je rodinná značka čisté kosmetiky, která pomáhá nejen ženám, ale současně chrání životní prostředí, zvířata a podporuje ekologii. Doporučujeme vyzkoušet.


badestrand logo

Badestrand Luxus kosmetik je kosmetika na specifické kožní defekty. Jedná se o dermatologicky atestované přípravky zaměřené především na viditelné výsledky.


everdry logo

Everdry je značka snoubící výkon a účinnost. Je známá především díky velmi úspěšnému antiperspirant BODY, v kosmetice se orientuje na prémiovou kyselinu hyaluronovou.

 


No kosmetika

Kosmetika se vztahem k přírodě

Vždy se snažíme poskytnout to nejlepší ze současné kosmetiky, orientujeme se proto zejména na kvalitní dermatologicky atestované německé značky s certifikáty jako Clean Beauty (česky přeloženo jako „čistá krása“) či Ocean Safety. Už jste vyzkoušeli přírodní látky jako jsou retinol, niacinamid, kys. hyaluronová, PhytoMoisture komplex, Eyeseryl či astaxanthin?

Současná kosmetika může pomáhat nejen nám ženám, ale současně chránit životní prostředí, zvířata a podporovat ekologii. Snažíme se vybírat jen takové produkty, které neobsahují ve složení žádné mikroplasty, PEGy, minerální oleje, silikony a další hrůzy, které jsou bohužel stále producenty kosmetiky bagatelizovány. Věříme ve zdravě vypadající a krásnou pleť, kterou není nutné zakrývat tunou make-upu.