Vrásky pod očima

Vrásky pod očima

Vrásky pod očima, existuje na ně účinná pomoc?

Jsme citliví na vzhled a každá výraznější změna na naší kráse se promítá do našeho sebevědomí. Přiznejme si, že vrásky pod očima jsou nejčastěji vůbec prvními vráskami, které viditelněji zaznamenáme, jsou první věcí, kdy si začneme dělat starosti z vrásek. Vrásky kolem očí se objeví z ničeho nic, jsou jako skupinka zlodějíčků, kteří Vám začnou postupně krást Vaše mládí a hladkou pokožku.

V následujícím článku se dozvíte, proč vznikají tyto vrásky, jak s vráskami kolem očí úspěšně bojovat a co dělat pro minimalizaci jejich vzniku.

vrásky pod očima

Proč mám vrásky pod očima?

Ať už Vás trápí vrásky na čele, vrásky okolo úst, nebo vrásky kolem očí, pravděpodobně s velkou pravděpodobností jste starší 25 let. Příčinnou vzniku jakýchkoliv vrásek je fakt, že Vaše tělo ztrácí schopnost nahradit kolagen a kyselinu hyaluronovou, které udržují kůži zářivou, pružnou a elastickou.

Kůže kolem očí je odlišná od dalších částí těla, protože sama nedokáže hydratovat a doplňovat svoji vlhkost – to je také hlavní důvod, proč se dotýkáme našich očí nebo nás trápí, protože nemají dostatek hydratace.

Přidejte do toho fakt, že máme opakující se obličejové pohyby, jako je mžourání, smích, mračení se apod. a opotřebení pokožky je na světě. Přirozené zhoršení stavu Vaší pleti povede k vráskám a linkám kolem očí. V další fázi vznikají také tmavé kruhy pod očima, otoky, a dokonce i zabarvení pod očima. Tyto projevy pokožky mohou dělat situaci bohužel ještě mnohem horší.

jak na vrásky pod očima

Vrásky pod očima, jak se jich zbavit?

Každý člověk je unikátem a vznik vrásek kolem očí, jejich formu, potažmo hloubku, určuje a ovlivňuje spousta faktorů (genetika, životní styl, povolání, povaha atd.). Dobrou zprávou je, že věda pokročila natolik, že dokáže řešit příčinu vzniku vrásek kolem očí. V tomto ohledu hraje klíčovou roli výběr správného produktu. Na trhu je obrovské spektrum různých krémů, gelů, sér, zkrátka přípravků, které se snaží řešit problematiku vrásek kolem očí, nebo se tak alespoň tváří.

Ať již pátráte na internetu, nebo projdete uličkou v nějakém obchodě s kosmetikou, snadno získáte pocit, že každý přípravek nabízí něco jiného, ​​přestože jsou všechny zaměřené na vrásky kolem očí. Na mnohých z nich, řekněme si to upřímně, je to nejlepší obal :-), ve výsledku jde jen o povrchové ošetření pleti, které pouze překrývá realitu, ale neřeší příčinu vzniku vrásek.

vrásky kolem očí vrásky pod očima – klíčové jsou aktivní látky

Jak vybrat správný přípravek na vrásky pod očima?

Současná technologie používaná na výrobu přípravků na vrásky pod očima je účinnější, než tomu bylo dříve. Zatímco první generace přípravků na vrásky pod očima obsahovaly pouze věci, jako je vitamín E a vitamín K, nyní krémy a séra obsahují osvědčené aktivní látky (revitalin, vitamín C, kyselina glykolová, kyselina hyaluronová, patentované peptidy), které jsou klíčové pro boj s vráskami kolem očí.

Pro nejvyšší účinek je tak důležité hledat přípravky s vysokou koncentrací těchto látek, ideálně čistých, bez parfemace, parabenů a různých chemických náhražek. To nejlepší, co můžete udělat, je udělat si vlastní průzkum, přečtěte si recenze, zajímejte se o složení.

Na superplet.cz máme nejlepší zkušenosti s Everdry 2% kyselinou hyaluronovou a také očním krémem od No Cosmetics.

Jedná se o čistou kyselinu v 2% koncentraci (nejdoporučovanější poměr) v kombinaci nízko a vysokomolekulární, která umožní proniknout molekulám do spodních vrstev pokožky. Zde na sebe kyselina hyaluronová váže vodu a distribuuje ji do pokožky. Té navrací hydrataci a elasticitu, vyhlazuje vrásky a další kožní defekty.  Z dlouhodobého hlediska přináší kyselina hyaluronová v 2% koncentraci velmi dobré výsledky.

Oční krém se pak používá proti očním vráskám, kruhům a váčkům pod očima. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a Eyeseryl komplex, což je zase takový peptidový boom pro vaše oční vrásky. Hlavní funkcí peptidového komplexu je schopnost zabraňovat kumulaci tekutin pod očima.

článek vrásky kolem očí a vrásky pod očima

Další články:
Vrásky na čele