Jak na vrásky

Jak na vrásky

Nejedna žena by si přála vypadat co nejdéle krásná a mít zdravou pleť bez vrásek. Jak na vrásky je proto pořád aktuální téma. Co se s vráskami dá dělat a jak prodloužit mladistvější vzhled a eliminovat vrásky? Chcete se vyhnout bolestivým injekcím a nechcete vyhodit peníze za drahé krémy a další kosmetiku, které pomáhají jen krátkodobě? Hledáte nějaké bezbolestné a účinné řešení, jak na vrásky?

Ať už je Vám 30, právě Vám začínají být vidět první vrásky a dostavují se známky stárnutí, nebo je Vám 55 a Vaše pokožka už není taková, jako před 20 lety, pravděpodobně hledáte způsob, jak na vrásky, jak je vyhladit nebo jak jejich množství alespoň snížit. Samo to nepůjde, přesto není však nutné hned podléhat skepsi a smířit se, že už to tak prostě musí být a že s vráskami bojovat vlastně nejde.

jak na vrásky kosmetika na vrásky

Stárnutí kůže je nevyhnutelné, přesto díky moderním technologiím a dostupným informacím, které dnes máme, můžete nástup vrásek a stárnutí prodloužit o výrazně mnoho let. Každý by přeci chtěl vypadat pořád mladě co nejdéle. Jak na vrásky a co nejlépe funguje pro redukci vrásek? Jak velkou roli hraje prevence? Co bychom měli dělat pro to, abychom měli krásnou, vyhlazenou a optimálně hydratovanou pleť?

Superplet.cz:  Několik tipů, jak na vrásky převážně přírodní cestou nebo formou prevence:

1. Nepřehánějte to se sluníčkem, dlouhý pobyt na slunci má za následek vysušování pokožky, dehydrataci a dřívější tvorbu vrásek.
2. Cigaretový kouř výrazně škodí kůži, protože uvolňuje enzym, který štěpí kolagen a elastin, což jsou důležité součásti kůže.
3. Dostatečný spánek je zdravý jak pro tělo, tak i pro kůži a pleť celkově. Když nemáme dostatek spánku (min. 6 hodin), tělo produkuje nadbytek kortizolu, hormonu, který štěpí kožní buňky.

4. Pokud máte rádi ryby a zejména lososa, je to vaše plus v boji s vrásky. Losos je úžasným zdrojem esenciální mastné kyseliny, známé jako omega-3. Esenciální mastné kyseliny pomáhají  vyživovat pokožku a udržovat ji plnou a mladistvou, což pomáhá redukovat vrásky.

5. A jak je to se sójou? Pokud přidáte sóju do Vašeho jídelníčku, její konzumací zlepšujete strukturu pleti a její pevnost. Obdobný účinek pro pleť mají také zmiňované ryby, ale také výtažky z bílého čaje, hrozny a rajčata. Výsledky podle studií se projevily již po šesti měsících konzumování těchto potravin.

jak na vrásky prevence Jak na vrásky? Pomůže každodenní rutina v péči o pleť

6. Kvalitní hydratační krém pro Vás asi nebude již žádným překvapením. Hydratační krém kůži prospívá  mnohem víc, udržuje jí hydratovanou a ta pak vypadá mnohem lépe. Linky a vrásky jsou mnohem méně nápadné. Pokud byste měli zájem o náš přírodní hydratační krém proti vráskám, můžete pokračovat zde: Hydratační krém proti vráskám.

7. Příliš časté umývání obličeje také vráskám přímo nepomáhá. Voda z kohoutku už není co bývala. Častým mytím obličeje dochází k poničení přirozené bariéry olejů a vlhkosti, která chrání proti vráskám.  Je proto doporučováno po umytí obličeje, ošetřit pleť kvalitním regeneračním sérem.

8. Vitamín C zvyšuje produkci kolagenu, chrání kůži před poškozením z UVA a UVB paprsků, opravuje buňky problematické pigmentace a zlepšuje zánětlivé onemocnění kůže. Vitamín C je tak trochu nedoceňován, přesto je víc než prospěšný pro celé tělo i pro vrásky a zdraví celkově. Pokud byste chtěli podpořit pleť ještě více, než jen vitamínem C, tak potom pro Vás máme skvělý tip v podobě hyaluron boosteru proti vráskám, který má spoustu aktivních látek, které výrazně pomáhají proti vráskám. Můžete pokračovat na stránku produktu zde: Badestrand Hyaluron Booster proti vráskám

“ Všechny výše uvedené znám, přesto nemám vždy čas vše dodržovat, nebo výsledky nejsou takové, jaké bych si přála, mám strach z injekcí a operací, dá se s vráskami ještě něco dělat? „

V současné době je největším přínosem v boji proti vráskám kyselina hyaluronová, možná jste o ní již slyšeli, nebo jí dokonce již používáte nějakou dobu. Používáte však tu správnou? Tato látka se vyskytuje v lidském těle již od narození. Kyselina hyaluronová obnovuje vrchní vrstvu odumřelých kožních buněk, snižuje výskyt jemných linií a vrásek. Ve vyšších koncentracích je kyselina hyaluronová velmi prospěšná, pomáhá stimulovat produkci kolagenu.  

jak na vrásky rady Jak na vrásky? S kyselinou hyaluronovou to jde lépe…

Krása, to je naše sebevědomí, je to ukázka toho, jak se o sebe staráme, jak o sebe pečujeme.  Kyselina hyaluronová je vzácná. V potravinách, v ovoci či zelenině ji nenajdeme, její zásoba v lidském těle není nevyčerpatelná. V průměru od 25-30 roku života začíná docházet k jejímu úbytku v lidském těle, což vede k první tvorbě vrásek, ochabnutí pleti a k prvním příznakům stárnutí pleti.

Jak na vrásky a jak doplnit kyselinu hyaluronovou?

V současnosti nabízí kosmetické odvětví již řadu výrobků s kyselinou hyaluronovou proti vráskám, ovšem jako téměř u čehokoliv jiného byste se mohli zeptat, jak poznat tu správnou kyselinu hyaluronovou proti vráskám? Odpověď, jak na vrásky, je třeba hledat v jejím složení, které by mělo kombinovat vysoko a především nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou.  Klíčovým faktorem v úspěšnosti kyseliny hyaluronové v boji proti vráskám spočívá v tom, aby pronikla hluboko až do spodních vrstev kůže (do dermis). 

Většina přípravků s kyselinou hyaluronovou právě kvůli svému složení do dermis nepronikne a tedy účinek je pomíjivý nebo nevýrazný, to je také jeden z hlavních důvodů, proč se aplikuje kyselina hyaluronová formou injekcí. Naštěstí toto bolestivé řešení již nemusíte podstupovat.

Přinášíme Vám kyselinu hyaluronovou s 2% koncentrací, což je v současnosti nejvyšší možná koncentrace vhodná pro lidské tělo. Naše kyselina hyaluronová v boji proti vráskám kombinuje svým unikátním složením jak vysoko, tak hlavně nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou. Chtěli byste se o ní dozvědět ještě více nebo jí rovnou vyzkoušet?

Pro více informací můžete pokračovat na stránku produktu:

štítky: jak na vrásky, jak na vrásky a stárnoucí pleť