Vrásky ve výstřihu a dekoltu

Jak minimalizovat vrásky ve výstřihu a v dekoltu? Péče o krásnou pleť je dnes na prvním místě, ženy v tomto ohledu udělaly obrovský pokrok. To je důvodem, proč si řada žen udržuje krásu i v pokročilejším a starším věku, vypadá mladší a to je super! Potěší tak nejen sebe, ale i drtivou řadu mužů.

vrásky ve výstřihu
vrásky ve výstřihu, jak jejich vzhled výrazně zlepšit?

Dnes se o vrásky na obličeji a krku staráme pravidelně, je to takřka pravidelný okrašlovací rituál. Ale co třeba vrásky v dekoltu? V určitém okamžiku byste si mohli všimnout, že pokožka v oblasti dekoltu, tedy ve výstřihu, podléhá též vlivu stárnutí a slunečnímu poškození, což způsobuje tvorbu čar, linek a vrásek.

Tedy i oblast výstřihu a dekoltu je velmi náchylná k tvorbě vrásek, bývá však často opomíjena. Díky těmto vráskám v dekoltu se mnoho žen nedobrovolně uchyluje ke skrývání této oblasti a to je škoda, jelikož tato oblast těla je symbolem krásy.

Co dělat, když máte vrásky ve výstřihu a dekoltu?

Jak zabránit budoucímu poškození pro pružně vypadající dekolt v jakémkoli věku? Celkově řečeno, aplikujte každý den krém na vrásky. V tomto ohledu je v aktuální době největším přínosem a účinnosti schopná látka zvaná kyselina hyaluronová.

vrásky v dekoltu

Je kyselina hyaluronová účinná na vrásky ve výstřihu?

Ta totiž dokáže na sebe navázat obrovské množství vody a dodat tak do oblasti kůže potřebnou hydrataci, která je klíčová při ochraně před tvorbou vrásek. V tomto ohledu se ještě chvíli pozdržme, jelikož je zcela klíčové a nutné aplikovat 2 molekulární složení kyseliny hyaluronové.

Důvod je ten, že pouze nízkomolekulární kyselina hyaluronová dokáže proniknout, tedy díky nízké velikosti molekul, až do pokožky oblasti dermis, která potřebuje hydrataci. Ačkoli krémy nemusí nutně odstraňovat vrásky z oblasti dekoltu, hledejte produkty vyrobené z účinných látek, jako jsou alfa hydroxy, retinol, vitamin C, kinetin, peptidy nebo koenzymu Q10, aby se snížil výskyt vrásek. Vyzkoušejte dekoltové masky pro intenzivnější léčbu. Použijte tyto samolepicí pásky, které se běžně používají k léčení jizev, po dobu jedné hodiny, které pomohou stimulovat kolagen podél výstřihu a dekoltu.

jak na vrásky ve výstřihu a v oblasti prsou

U nás na superplet.cz naleznete ověřenou českou kyselinu hyaluronovou s 2 molekulárním složením, která dokáže proniknout až do oblasti dermis. Jestli již znáte naši kyselinu hyaluronovou proti vráskám na obličeji, vyzkoušejte jí také též na vrásky ve výstřihu, v dekoltu a také na krku. Protože je však oblast dekoltu větší, doporučujeme používat NAFIGATE kyselinu hyaluronovou pouze na nejvíce viditelnou oblast vrásek a doplňovat ji o regenerační noční sérum nebo krém s aloe vera pod názvem Hyaluron booster.

Detaily produktů Everdry kyselina hyaluronová 2%, No Cosmetics noční regenerační sérum a Badestrand Aloe Hyaluron Booster naleznete zde:


💙 Nø Cosmetics. Vždy se Vám snažíme poskytnout to nejlepší ze současné kosmetiky. Značka Nø představuje filozofii Clean Beauty, se kterou se v superplet.cz naprosto ztotožňujeme. Vsází na přírodní látky, využívá progresivních látek pro Vaši krásu (retinol, niacinamid, kyselina hyaluronová, PhytoMoisture komplex, Eyeseryl apod.). Jedná se o modrou kosmetiku, která chrání životní prostředí, netestuje se na zvířatech a podporuje ekologii. Ve složení nenajdete žádné mikroplasty, PEGy, minerální oleje, silikony a další hrůzy, které jsou bohužel vnímány jako standard. Nø Cosmetics vznikla proto, abyste mohli mít zdravě vypadající a krásnou pleť a nemuseli ji zakrývat make-upem.


článek: vrásky ve výstřihu a dekoltu
superplet.cz