Vrásky ve výstřihu a dekoltu

Vrásky ve výstřihu a dekoltu

Jak minimalizovat vrásky ve výstřihu a v dekoltu? Péče o krásnou pleť je dnes na prvním místě, ženy v tomto ohledu udělaly obrovský pokrok. To je důvodem, proč si řada žen udržuje krásu i v pokročilejším a starším věku, vypadá mladší a to je super! Potěší tak nejen sebe, ale i drtivou řadu mužů.

Dnes se o vrásky na obličeji a krku staráme pravidelně, je to takřka pravidelný okrašlovací rituál. Ale co třeba vrásky v dekoltu? V určitém okamžiku byste si mohli všimnout, že pokožka v oblasti dekoltu, tedy ve výstřihu, podléhá též vlivu stárnutí a slunečnímu poškození, což způsobuje tvorbu čar, linek a vrásek.

vrásky ve výstřihu

Tedy i oblast výstřihu a dekoltu je velmi náchylná k tvorbě vrásek, bývá však často opomíjena. Díky těmto vráskám v dekoltu se mnoho žen nedobrovolně uchyluje ke skrývání této oblasti a to je škoda, jelikož tato oblast těla je symbolem krásy.

Co dělat, když máte vrásky ve výstřihu a dekoltu?

Jak zabránit budoucímu poškození pro pružně vypadající dekolt v jakémkoli věku? Celkově řečeno, aplikujte každý den krém na vrásky. V tomto ohledu je v aktuální době největším přínosem a účinnosti schopná látka zvaná kyselina hyaluronová.

přípravek na vrásky v dekoltu a na krku

Je kyselina hyaluronová účinná na vrásky ve výstřihu?

Ta totiž dokáže na sebe navázat obrovské množství vody a dodat tak do oblasti kůže potřebnou hydrataci, která je klíčová při ochraně před tvorbou vrásek. V tomto ohledu se ještě chvíli pozdržme, jelikož je zcela klíčové a nutné aplikovat 2 molekulární složení kyseliny hyaluronové.

Důvod je ten, že pouze nízkomolekulární kyselina hyaluronová dokáže proniknout, tedy díky nízké velikosti molekul, až do pokožky oblasti dermis, která potřebuje hydrataci. Ačkoli krémy nemusí nutně odstraňovat vrásky z oblasti dekoltu, hledejte produkty vyrobené z účinných látek, jako jsou alfa hydroxy, retinol, vitamin C, kinetin, peptidy nebo koenzymu Q10, aby se snížil výskyt vrásek. Vyzkoušejte dekoltové masky pro intenzivnější léčbu. Použijte tyto samolepicí pásky, které se běžně používají k léčení jizev, po dobu jedné hodiny, které pomohou stimulovat kolagen podél výstřihu a dekoltu. 

vrásky na krku

U nás na superplet.cz naleznete ověřenou českou kyselinu hyaluronovou s 2 molekulárním složením, která dokáže proniknout až do oblasti dermis. Jestli již znáte naši kyselinu hyaluronovou proti vráskám na obličeji, vyzkoušejte jí také též na vrásky ve výstřihu, v dekoltu a také na krku. Protože je však oblast dekoltu větší, doporučujeme používat NAFIGATE kyselinu hyaluronovou pouze na nejvíce viditelnou oblast vrásek a doplňovat ji o regenerační noční sérum nebo krém s aloe vera pod názvem Hyaluron booster.

Detaily produktů Everdry kyselina hyaluronová 2%, No Cosmetics noční regenerační sérum a Badestrand Aloe Hyaluron Booster naleznete zde:


článek: vrásky ve výstřihu a dekoltu
superplet.cz