Čistá kyselina hyaluronová

Trápíte se vráskami? Toužíte po mladistvém vzhledu? Vaše pokožka už není, co bývala? Trávíte hodiny před zrcadlem a sama sebe se ptáte, jestli mají všechny ty krémy a mastičky nějaký smysl? Možná jste už slyšeli o kyselině hyaluronové.

Čistá kyselina hyaluronová, pomocník v boji s vráskami

Kyselina hyaluronová je totiž hlavním tématem nekonečných diskusí o vráskách a mladistvé pleti. Účinky kyseliny hyaluronové jsou neustále zpochybňovány a nedoceněny, je to jednoduše proto, že kosmetické firmy investovaly obrovské částky do vývoje, ale i přesto je stále jen malé procento skutečně účinných přípravků, kde kyselina hyaluronová opravdu plní svoji funkci na 100%.

čistá kyselina hyaluronová
Čistá kyselina hyaluronová, jak vybrat správně?

V následujícím článku se dozvíte základní informace o kyselině hyaluronové, poradíme Vám, jak vybrat tu pravou a jak může kyselina hyaluronová pomoci přímo Vám.

Co je čistá kyselina hayluronová?

Kyselina hyaluronová je látkou tělu vlastní. Užívání kyseliny hyaluronové je zcela bezpečné a je klíčem k vyhlazení vrásek. S věkem se množství kyseliny hyaluronové v těle snižuje, výsledkem je ztráta pevnosti pokožky, vznik méně či více hlubokých vrásek. Přestože nejsme v superplet.cz zrovna fanoušci chemie, pojďme si několika větami celý proces popsat. Umožní nám totiž jednoduše pochopit, v čem je kouzlo kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová na sebe dokáže navázat vodu až 4 000 násobně více, než je její hmotnost (až 55% zásoby kyseliny hyaluronové v těle se nachází v pokožce).

To je důvod proč má kyselina hyaluronová tak fantastické hydratační schopnosti. Zároveň stimuluje obnovu a růst buněk. Aby své vlastnosti mohla kyselina hyaluronová naplno uplatnit, je nutné, aby se kyselina hyaluronová dostala do spodních částí kůže. Právě ve spodních částech pokožky totiž vznikají samotné vrásky. Toto je nejdůležitější pro pochopení, zda kyselina hyaluronová pomůže i Vám.

nejlepší čistá kyselina hyaluronová

Čistá kyselina hyaluronová – jak vybrat tu správnou?

Drtivá většina přípravků a krémů, kde je hyaluronová kyselina obsažena, má takové složení, že molekuly kyseliny hyaluronové jsou tak velké, že neproniknou do spodních částech pokožky, zůstanou na povrchu. Tím pádem mají jen krátkodobý efekt (pokud vůbec) a nepůsobí tam, kde je centrum vzniku vrásek. Klíčem je tedy složení. Proto ani 100% čistá kyselina hyaluronová není zárukou vyhlazení vrásek. Nejvyšší efekt proti vráskám má čistá kyselina hyaluronová, ale jen ta, která v sobě kombinuje nízko a vysokomolekulární kyselinu. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová pronikne všemi vrstvami kůže a dostane se až do spodních částí.

nejlepší čistá kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová 2% – unikátní gel na vrásky

Protivráskový gel od výrobce Nafigate v sobě kombinuje nízko a vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou. Jedná se o kyselinu v té nejčistčí formě a která působí právě až do spodních vrstev kůže.

Doplněním kyseliny hyaluronové dochází k optimální hydrataci pokožky obličeje, kůže získává zpět svou elasticitu a navrací ji tak mladistvý vzhled.


Protože se doposud tato kombinace užívala pouze v lékařství, musel projít gel kyseliny hyaluronové přísnými testy. Gel se výborně vstřebává, je vhodný i pro velmi citlivou pokožku, není nijak parfémován a neobsahuje parabeny.
Pokud Vás zajímá tato Nafigate kyselina hyaluronová a zkušenosti našich zákazníků, můžete pokračovat na detaily níže.

 


💙 Od 1.7.2021 naleznete u nás namísto Nafigate kosmetiku značky Nø Cosmetics. Vždy se Vám snažíme poskytnout to nejlepší ze současné kosmetiky. Značka představuje filozofii Clean Beauty, se kterou se v superplet.cz naprosto ztotožňujeme. Vsází na přírodní látky, využívá progresivních látek pro Vaši krásu (retinol, niacinamid, kys. hyaluronová, PhytoMoisture komplex, Eyeseryl apod.). Jedná se o modrou kosmetiku, která chrání životní prostředí, netestuje se na zvířatech a podporuje ekologii. Ve složení nenajdete žádné mikroplasty, PEGy, minerální oleje, silikony a další hrůzy, které jsou bohužel vnímány jako standard. Nø vznikla proto, abyste mohli mít zdravě vypadající a krásnou pleť a nemuseli ji zakrývat make-upem. Naší kosmetice 100% věříme, vyzkoušejte ji, pokud s ní nebudete spokojeni, vratíme Vám peníze zpět.


 • no cosmetics renew today retinol sérum proti vráskám 20 ml
  Pleťová séra

  Nø RENEW TODAY retinol sérum proti vráskám 20 ml

  499 
 • no cosmetics rain tonight noční regenerační sérum 20 ml
  Pleťová séra

  Nø RAIN TONIGHT noční regenerační sérum 20 ml

  399 
 • Akce no cosmetics hydratační set denní krém noční sérum
  Balíčky kosmetiky

  Nø HYDRATAČNÍ SET denní krém 50 ml a noční sérum 20 ml

  Hodnocení 0 z 5
  798  750