Lifting obličeje

Lifting obličeje

Znáte Nano lifting obličeje, aneb revoluční způsob, jak vypadat mladší?

Nanolifting, to je způsob, jak omladit náš vzhled obličeje. Jelikož byl nano lifting obličeje dosud primárně doménou pouze kosmetických a plastických salónů, může se jevit poněkud nedostupně a draze. Naštěstí časy a poznatky v lékařské medicíně se postupně mění a v současnosti je k dispozici také úspěšná metoda v boji proti podočním vráskám, kterou můžete již používat sami doma. Jestli Vás trápí vrásky pod očima nebo váčky pod očima a chcete s nimi konečně účinně něco udělat, mohl by vás minimálně jeden produkt zaujmout.

lifting obličeje

Představujeme oční krém od No Cosmetics..

Jedná se o netradiční oční krém, který v sobě kombinuje několik specifických aktivních látek, které pomáhají proti očním vráskám. Základem je 100% kyselina hyaluronová a Eyeseryl Komplex, který využívá účinnosti peptidů. Eyeseryl peptidový komplex dokáže zabránit kumulaci tekutin pod očima. Chrání tedy vaši podoční oblast, kde se mohou dělat nepěkné váčky či kruhy. Je důležité říci, že kyselina hyaluronová, která je zcela klíčová pro používání, je látkou tělu zcela vlastní, máme ji v těle od narození. Kyselina hyaluronová vstupuje do oblasti kůže dermis, kde zcela zásadně ovlivňuje stimulaci kolagenu. Kolagen ovlivňuje náš vzhled, naši stavbu kůže. Jelikož kyselina hyaluronová umí na sebe navázat až 4000x násobek molekul vody, dodává hluboko do kůže v oblasti dermis tolik potřebnou zásobárnu hydratace.

co je to lifting obličeje

Tato oblast je tedy dostatečně hydratována a navrací nám zpět mladistvý vzhled. Jelikož kyseliny hyaluronové v lidském těle přibližně od 25 roku života postupně ubývá, dochází i k první ztrátě mladistvého vzhledu, k prvním vráskám. To je důvod, proč děti mají tak krásný a mladistvý vzhled, mají víc než dostatek této látky, totiž kyseliny hyaluronové. Jak putujeme životem, látka nám ubývá, z pleti se vytrácí hydratace, ztrácí elasticitu, pevnost a pružnost.

Jestli již znáte naši kyselinu hyaluronovou, jistě budete zvědaví, jak její účinnost a efekt ještě znásobit, urychlit. Je to jednoduché. Jedná se o kombinování kyseliny hyaluronové s očním krémem s Eyeseryl komplexem. Kombinací těchto aktivních látek je dosaženo vysokého efektu proti podočním defektům, jako jsou oční vrásky, kruhy pod očima, váčky pod očima apod..  U kyseliny hyaluronové je důležité, aby dokázala prostoupit až do svrchní vrstvy kůže, do již zmiňované oblasti dermis (hledejte tedy vždy nízko molekulární kyselinu hyaluronovou ideálně v 2% koncentraci). Dochází tak k působení v samotném centru hydratace pokožky. Její působení vrací pleti poztrácenou elasticitu a tím též vyhlazuje vrásky.

co je nano lifting obličeje

Těchto výsledků se dalo dosáhnout zatím pouze invazivní metodou, např. pomocí botoxových injekcí. To však již není nutné, s nejmodernější kosmetikou a ve správné kombinaci aktivních látek může být původní nanolifting obličeje vyrovnán či překonán a to za výrazně nižší cenu. Objevte alternativní řešení nanoliftingu pomocí kosmetiky na míru očním vráskám i Vy.

Lifting obličeje

štítky:

nano lifting, nano lifting obličeje, kyselina hyaluronová a nanolifting, lifting obličeje, vrásky na čelenadměrné pocení hlavy