Lifting obličeje

Znáte Nano lifting obličeje, aneb revoluční způsob, jak vypadat mladší?

Nanolifting, to je způsob, jak omladit náš vzhled obličeje. Jelikož byl nano lifting obličeje dosud primárně doménou pouze kosmetických a plastických salónů, může se jevit poněkud nedostupně a draze. Naštěstí časy a poznatky v lékařské medicíně se postupně mění a v současnosti je k dispozici zcela revoluční novinka v boji proti podočním vráskám, kterou můžete již používat sami doma. Jestli Vás trápí podoční vrásky a chcete s nimi konečně účinně něco udělat, jste tu správně.

lifting obličeje

Představujeme Vám Nano Eye Lift..

Jedná se o revoluční podoční masku kombinovanou se 100% kyselinou hyaluronovou a s vyživujícím krémem s ceramidy. Ještě než se dostaneme k samotným účinkům, je důležité říci, že kyselina hyaluronová, která je zcela klíčová pro používání této masky, je látkou tělu zcela vlastní, máme ji v těle od narození. Kyselina hyaluronová vstupuje do oblasti kůže dermis, kde zcela zásadně ovlivňuje stimulaci kolagenu. Kolagen ovlivňuje náš vzhled, naši stavbu kůže. Jelikož kyselina hyaluronová umí na sebe navázat až 4000x násobek molekul vody, dodává hluboko do kůže v oblasti dermis tolik potřebnou zásobárnu hydratace.

co je to lifting obličeje

Tato oblast je tedy dostatečně hydratována a navrací nám zpět mladistvý vzhled. Jelikož kyseliny hyaluronové v lidském těle přibližně od 25 roku života postupně ubývá, dochází i k první ztrátě mladistvého vzhledu, k prvním vráskám. To je důvod, proč děti mají tak krásný a mladistvý vzhled, mají víc než dostatek této látky, totiž kyseliny hyaluronové. Jak putujeme životem, látka nám ubývá, z pleti se vytrácí hydratace, ztrácí elasticitu, pevnost a pružnost.

Jestli již znáte naši kyselinu hyaluronovou, jistě budete zvědaví, jak její účinnost a efekt ještě znásobit, urychlit. Nano Eye Lift využívá pro maximální efekt nanovlákna, která pomáhají při otevírání pórů pokožky a tím umožní lépe prostoupit kyselině hyaluronové do svrchní vrstvy kůže, do již zmiňované oblasti dermis. Dochází tak k působení v samotném centru hydratace pokožky. Její působení vrací pleti poztrácenou elasticitu a tím vyhlazuje vrásky.

co je nano lifting obličeje

Těchto výsledků se dalo dosáhnout zatím pouze invazivní metodou, např. pomocí botoxových injekcí. To však již není nutné, nanolifting obličeje je nejmodernějším výsledkem boje proti vráskám. Maska Nano Eye Lift přináší okamžité výsledky, již po 30 minutách zaznamenáte jasné a viditelné výsledky.

Nanolifting obličeje jako okamžitý navrát vzhledu s pomocí masky Nano Eye Lift.


💙 Od 1.7.2021 naleznete u nás namísto Nafigate kosmetiku značky Nø Cosmetics. Vždy se Vám snažíme poskytnout to nejlepší ze současné kosmetiky. Značka představuje filozofii Clean Beauty, se kterou se v superplet.cz naprosto ztotožňujeme. Vsází na přírodní látky, využívá progresivních látek pro Vaši krásu (retinol, niacinamid, kys. hyaluronová, PhytoMoisture komplex, Eyeseryl apod.). Jedná se o modrou kosmetiku, která chrání životní prostředí, netestuje se na zvířatech a podporuje ekologii. Ve složení nenajdete žádné mikroplasty, PEGy, minerální oleje, silikony a další hrůzy, které jsou bohužel vnímány jako standard. Nø vznikla proto, abyste mohli mít zdravě vypadající a krásnou pleť a nemuseli ji zakrývat make-upem. Naší kosmetice 100% věříme, vyzkoušejte ji, pokud s ní nebudete spokojeni, vratíme Vám peníze zpět.


 • no cosmetics renew today retinol sérum proti vráskám 20 ml
  Pleťová séra

  Nø RENEW TODAY retinol sérum proti vráskám 20 ml

  499 
 • no cosmetics rain tonight noční regenerační sérum 20 ml
  Pleťová séra

  Nø RAIN TONIGHT noční regenerační sérum 20 ml

  399 
 • Omlazení pleti

  Nø RAIN TODAY denní hydratační krém 50 ml

  399 

Lifting obličeje

štítky:

nano lifting, nano lifting obličeje, kyselina hyaluronová a nanolifting, lifting obličeje, vrásky na čele, nadměrné pocení hlavy