Jak na vrásky a jizvy?

Jak na vrásky a jizvy?

Možná jste nevěděli, že kyselina hyaluronová je přírodní hydratační látka, která je přirozeně obsažena v lidském těle s poměrně vysokou koncentrací. Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Pokusíme se Vám obsahovou podstatu zjednodušit, abyste pochopili a věděli jak funguje a jak toho využít pro Vaši krásu.

Jak na vrásky a jizvy – kyselina hyaluronová jako řešení, znáte ji?

Kyselina hyaluronová (zkráceně také jako kyselina HA) se díky své jedinečné schopnosti vázat na sebe enormní množství vody (až tisícinásobky své hmotnosti) stává velmi důležitou součástí procesu hydratace a regenerace pokožky. Při výzkumech se zjistilo, že celkem 55 % z celkového obsahu tvoří fyziologicky kyselina hyaluronová v lidském těle a nachází se právě v pokožce.
Jak zajímavý objev, co říkáte?

jak na vrásky a jizvy Jak na vrásky a jizvy? Pomůže kyselina hyaluronová?

Výzkumy dále prokázaly, že s přibývajícím věkem obsah kyseliny hyaluronové v pokožce výrazně klesá a to vede k její dehydrataci. Toto snížení vede k následným projevům stárnutí a zhoršení pružnosti pokožky, tvorbě vrásek, mimických rýh, ale i zhoršení schopnosti hojení ran, jizev a celkové regenerace pokožky.

Jak na vrásky a jizvy pomůže kyselina hyaluronová?

Zněčištěné vnější prostředí a také opotřebování pleti způsobují snížení obsahu kyseliny hyaluronové v pokožce. Tímto snížením HA kyseliny dochází k dehydrataci pleti, předčasně viditelnému stárnutí, ztrátě pevnosti a nepříjemné tvorbě vrásek. Naštěstí je tu produkt Kyselina hyaluronová 2%, která Vám doplní tolik zázračnou látku.              

co pomůže na vrásky a jizvy Jak na vrásky a jizvy – jaké řešení zvolit?  

Everdry kyselina hyaluronová 2% má regenerační schopnost zadržet vodu v kůži, která je tak nesmírně důležitá pro její hydrataci a předcházení předčasné tvorbě vrásek. Dochází tak k navýšení počtu molekul hyaluronové kyseliny a tedy k okamžitému navazování molekul vody v mezibuněčném prostoru. Výsledek?

Pleť je vypnutá a má super mladistvý vzhled. Vystačíte si s vlastní pletí a přirozenou látkou kyseliny hyaluronové. V jednoduchosti je skrytá síla. Kyselina hyaluronová, nazývaná také jako hyaluronan, má antioxidační a protizánětlivé účinky, které ji chrání před volnými radikály. Podporuje tvorbu kolagenu a podílí se na dalších důležitých biologických procesech v pokožce. Kyselina hyaluronová jako prevence a její pravidelné doplňování je tedy velmi zásadní pro Váš zdravý a mladistvý vzhled.

Kyselina hyaluronová má schopnost vázat vodu až 4000x než je její samotná váha. Toto je klíčem k zajištění hydratace Vaší pokožky. Působí na stimulaci a růst nových buněk, omezuje tvorbu vrásek a regeneruje rychleji čerstvé jizvy na pokožce. Je také vhodná pro lidi trpící akné nebo dermatitidou.

Kyselina hyaluronová  – pro koho je určena a jak se používá?

Kyselina hyaluronová je obecně vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pak pro pleť zralou, suchou, dehydrovanou, ochablou a trpící známkami stárnutí. Ocení ji především ženy a to již v mladém věku okolo 30ti let.

jak na vrásky a jizvy kyselina hyaluronová
Jak na vrásky a jizvy? Pouze běžná kosmetika nestačí.

V čem je kyselina hyaluronová jedinečná a proč použít právě ji?

Kyselina hyaluronová má unikátní složení, které kombinuje nízko i vysokomolekulární molekuly hyaluronanu sodného a právě díky tomu funguje nejen na povrchu pokožky, ale proniká také do hlubších vrstev pokožky (až do dermis), což je oblast, kde vznikají vrásky. Je vědecky prokázáno, že molekuly s nízkou nebo velmi nízkou molekulovou hmotností jsou biologicky aktivní. Efekt je tedy nejen okamžitý, ale také dlouhodobý.

Pomáhá udržovat optimální hydrataci pleti, zvyšuje celkovou elasticitu a pevnost pleti, redukuje vrásky a mimické rýhy, ale také předchází jejich vzniku, což jsou první předpoklady pro oddálení příznaků stárnutí. Je vyrobena s neobvykle vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové. V kosmetice se běžně používá pouze koncentrace do 1%. Vyšší koncentrace se pak používá pouze v lékařství. Jak na vrásky a jizvy? Řešením je Everdry kyselina hyaluronová ve 2% koncentraci.

Účinky:
✔️ maximální hydratace zevnitř
✔️ maximální hydratace z vnější části
✔️ redukce jemných i hlubokých vrásek
✔️ zlepšení pevnosti a pružnosti pleti
✔️ eliminace jizviček a ranek
✔️ sjednocení pleti

Výhody:
+ použití přírodní tělu vlastní látky
+ okamžitý a dlouhodobý efekt
+ vysoká koncentrace aktivní látky
+ žádné vedlejší účinky

Další doporučené produkty na téma (jak na vrásky a jizvy) najdete zde:


Přečtěte si také, jak hodnotí kyselinu hyaluronovou zákazníci – kyselina hyaluronová recenze.

Další zajímavosti naleznete v článcích Jak na vrásky, Jak na jizvy po akné a Kyselina hyaluronová na obličej.

štítky: jak na vrásky a jizvy doma