Vrásky na krku

vrásky na krkuTaké Vás pronásledují myšlenky, že kvůli nepříjemným vráským na krku budete muset celý život nosit roláky? Nebojte, vždy pro sebe můžeme něco udělat. Pochopení toho, jak se tvoří vrásky na krku a co udělat pro to, aby byl jejich vzhled co nejméně patrný, je správným krokem. Vrásky na krku nás dělají staršími, než chceme.

Pokud jste doposud ve své každodenní péči o pleť krk trošičku zanedbávali, nyní je ten správný čas začít s jeho hydratací a revitalizací. 

Proč vznikají vrásky na krku?

Na krku je poměrně citlivá pokožka, takže vrásky na krku vznikají velmi snadno. Důvodů, proč se tvoří vrásky na krku, je vícero. Věk je samozřejmě tím hlavním faktorem, což koneckonců platí pro všechny části těla.

Dalšími faktory, které mají na svědomí tvorbu vrásek na krku, jsou roky slunění a kouření. Když se podíváme podrobněji na vrásky na krku, pak se tyto vrásky tvoří, když v pojivových tkáních pokožky krku se začnou zmenšovat tukové zásoby a ubývá voda v pokožce, což vede k tvorbě mezer v těchto tkáních a jejich poškození. Vrchní vrstva kůže se prohýbá do těchto mezer a vytvářejí se vrásky na krku.

Pokud je Vaše pokožka suchá v důsledku vyššího věku nebo v souvislosti s životním stylem, Vaše vrásky na krku budou bohužel výraznější. . Vzhledem k tomu, že je kůže na krku tenká a jemná, bývá obvykle náchylnější ke vzniku vrásek, než je tomu v oblastech těla, kde je kůže silnější.

Je tedy velmi důležité vrásky na krku nepodceňovat a čím dříve s prevencí jejich vzniku začneme, tím méně nás budou ovlivňovat v budoucnu.

Vrásky na krku – jak na ně?

Vrásky na krku nejsou nebezpečné, jsou přirozené, ale mají velkou moc udělat nás staršími, než chceme. Pokud máte obavy o svůj vzhled, doporučujeme kroky, které Vás mohou velmi účinně ochránit před vráskami na krku, nebo výrazně zpomalit proces jejich vzniku.

Nejúčinnějším preventivním způsobem, jak vrásky na krku eliminovat, je chránit Váš krk a hrudník před slunečními paprsky. Krk je obzvláště citlivý na poškození sluncem, což může způsobit odbarvení kůže, její povisnutí a ve výsledku také vznikají vrásky na krku. 

Pokud nás již vrásky na krku trápí, pak je pro oblast krku optimální využít látek, které vedou ke stimulaci produkce vysocekvalitního kolagenu a k buněčné obnově. Díky této revitalizaci dochází k „opravě“ poškozené kůže a vyhlazení vrásek na krku. Zvýšení hydratace pokožky krku pak způsobí její zhutnění, kožní buňky budou méně náchylné k prohýbání a tím zamezují, že nám začnou vznikat nové vrásky na krku.


Vrásky na krku – doporučená kosmetika?

U nás v superplet.cz máme nejlepší zkušenosti s kosmetikou, která je šetrná k pokožce, neobsahuje parabeny. Jsme příznivci takové péče, která využívá co nejméně přípravků péče o pleť. Proti vráskám na krku proto doporučujeme:

regenerační noční krém na vrásky na krku

Nebo nejúčinnější sérum proti vráskám NAFIGATE Anti-aging, které v sobě kombinuje látky stimulující vznik vysocekvalitního kolagenu (liftonin x-pert) a látky zajišťující hydrataci pokožky nejen na povrchu, ale především do hloubky (čistá kyselina hyaluronová). Tento unikátní gel tak v sobě spojuje všechny vlastnosti potřebné pro efektivní redukci a prevenci vzniku vrásek na krku.

Pokud se chcete o tomto přípravku dozvědět více, můžete pokračovat zde:

anti aging sérum na vrásky na krku


vrásky na krku
   
linka vrásky na krku

Související témata:
Vrásky na čele
Kyselina hyaluronová
Nafigate nano-eye lift