Trendy v kosmetice 2018

Trendy v kosmetice 2018

Jaké budou trendy v kosmetice? Jaké přípravky můžeme v budoucnu očekávat?

V následujícím seriálu aktualit si představíme 5 nejoblíbenějších trendů na trhu make-upu a péče o pleť. Každý rok přinesl v oblasti kosmetiky a kosmetických produktů řadu novinek a naznačil také trendy, na které se bude tato oblast orientovat i v následujících rocích.

Co očekávají spotřebitelé v následujícím období od kosmetického trhu? Jaké jsou hodnoty a výhody, na které kladou aktuálně zákaznice nejvíce pozornosti?

V příštím období budou kosmetické produkty a přípravky péče o pleť klíčovým prvkem nového přístupu k životnímu stylu. Takovému stylu, který dává důraz na kvalitu, efektivitu s cílem okamžitých výsledků, ale také s ohledem na přírodní zdroje a přístupu výrobců kosmetiky k nim. Ano, jisté řekněme splynutí s filozofií výrobce či prodejce bude v kosmetice hrát stále větší roli.

trend v kosmetice
velké oblibě se jako trendy v kosmetice stala podoční maska či podoční produkty

Podívejme se v následujícím seriálu trošičku podrobněji na zoubek nejnovějším kosmetickým trendům. Zveme Vás na představení 5 nejdůležitějších trendů, které budou v oblasti krásy nejdůležitější v následujících měsících.

TREND #1: Životní prostředí a požadavky na „ULTRA“ výkon

Spotřebitelé na celém světě a zejména v Evropě si stále více uvědomují dopady svých nákupních možností na životní prostředí a na společnost. Spotřebitelé si vybírají výrobky podle znalosti původu surovin. Tak tomu ještě donedávna vůbec nebylo. Zároveň vyžadují zákazníci stále výkonnější položky, které dosahují nejvyšší možné úrovně.

jaké budou trendy v kosmetice trendy v kosmetice to není jen cílení na maximální účinek, ale i nové myšlení a dopad na planetu

Trendy v kosmetice – přírodní a certifikovaná kosmetika

V důsledku toho zákazníci začnou postupně preferovat přírodní materiály a začnou se vyvarovávat přísad a složek získaných ze zvířat. Díky technologiím, výzkumu a inovacím je dnes již možné nahradit umělé složky těmi, které respektují ekologii a etiku, ale zároveň dokáží uživatelkám přinést požadovanou vysokou výkonnost.

Toto chování uživatelů bude pro trh stále důležitějším, protože zatím je svět krásy orientován k tomuto směru spíše v doplňcích pro make-up a osobních pomůckách, což je málo.

Při vývoji nových přípravků tak bude kosmetický trh přecházet na udržitelné zdroje a přípravky, které budou 100% veganské.

kosmetika v roce
trendy v kosmetice v podobě vývoje v líčení a tónování pleti přichází každý rok

Příště se můžete těšit:
TREND # 2 Nástup probiotik do oblasti péče o pleť

Věděli jste, že?
Nø Cosmetics je bez parfemace a parabenů. Mezi nejoblíbenější patří: