Probiotika 2018 v péči o pleť

Probiotika v kosmetice?

TREND #2: Nástup probiotik do oblasti péče o pleť

Ve všech oborech činnosti je toto období předmětem výrazného zavádění nových technologií a inovací. Oblast krásy v tomto není výjimkou, ba naopak patří mezi obory, kde jsou inovace nejvíce žádané a zcela klíčové.

Mnohem více než dříve se uživatelky zabývají důsledky stresujícího životního stylu, který zanechává na našem organismu stále výraznější stopy. Doba se zrychluje a také spotřebitelé hledají jasné řešení péče o pleť s přirozeným příběhem v pozadí a srozumitelným odkazem výrobce. Nikoliv reklama, ale důvěryhodná prezentace výsledků bude pro zákazníka to hlavní.

probiotika v kosmetice Propojenost vědy a kosmetiky tu byla vždy, jen nároky na začlenění hypertechnologických aktivních složek do pleťových krémů, sér, omlazujících emulzí apod. neustále roste.

Probiotika v kosmetice: nová dimenze pro dermokosmetiku

V čem bude z pohledu péče o pleť rok 2018 unikátní, pak určitě nástupem probiotického trendu. Probiotika totiž představují moderní řešení, jak dosáhnout okamžitých výsledků. Spotřebitelé se stávají stále zvědavějšími právě s ohledem na rychlost, s jakou účinek přípravků očekávají. Zároveň dermokosmetika, která vyplňuje mezery mezi kosmetikou a léčivy, vytváří nové příležitosti.

Ve výsledku tak můžeme očekávat, že péče o pleť bude stále více záležitostí odborníků. Dermatologicky inspirované značky budou stále více v módě a dá se předpokládat, že menší značku budou mít problémy držet s těmito technologickými novinkami krok.

Věděli jste, že?

Česká kosmetika NAFIGATE byla jednou z prvních, která zapojila do vývoje přípravků nanotechnologické postupy? Kosmetika NAFIGATE představuje inovativní českou kosmetiku a pokud Vás zajímá, jaké přípravky péče o pleť jsou na trhu k dispozici, můžete pokračovat zde:


💙 Od 1.7.2021 naleznete u nás namísto Nafigate kosmetiku značky Nø Cosmetics. Vždy se Vám snažíme poskytnout to nejlepší ze současné kosmetiky. Značka představuje filozofii Clean Beauty, se kterou se v superplet.cz naprosto ztotožňujeme. Vsází na přírodní látky, využívá progresivních látek pro Vaši krásu (retinol, niacinamid, kys. hyaluronová, PhytoMoisture komplex, Eyeseryl apod.). Jedná se o modrou kosmetiku, která chrání životní prostředí, netestuje se na zvířatech a podporuje ekologii. Ve složení nenajdete žádné mikroplasty, PEGy, minerální oleje, silikony a další hrůzy, které jsou bohužel vnímány jako standard. Nø vznikla proto, abyste mohli mít zdravě vypadající a krásnou pleť a nemuseli ji zakrývat make-upem. Naší kosmetice 100% věříme, vyzkoušejte ji, pokud s ní nebudete spokojeni, vratíme Vám peníze zpět.


 • no cosmetics renew today retinol sérum proti vráskám 20 ml
  Pleťová séra

  Nø RENEW TODAY retinol sérum proti vráskám 20 ml

  499 
 • no cosmetics rain tonight noční regenerační sérum 20 ml
  Pleťová séra

  Nø RAIN TONIGHT noční regenerační sérum 20 ml

  399 
 • Omlazení pleti

  Nø RAIN TODAY denní hydratační krém 50 ml

  399 
 • no cosmetics balance today sérum pro rovnováhu pleti 20 ml
  Pleťová séra

  Nø BALANCE TODAY sérum pro rovnováhu pleti 20 ml

  399 

Mohlo by Vás také zajímat:

Předchozí díl:

TREND #1: Životní prostředí a požadavky na „ULTRA“ výkon