Probiotika 2018 v péči o pleť

Probiotika v kosmetice?

TREND #2: Nástup probiotik do oblasti péče o pleť

Ve všech oborech činnosti je toto období předmětem výrazného zavádění nových technologií a inovací. Oblast krásy v tomto není výjimkou, ba naopak patří mezi obory, kde jsou inovace nejvíce žádané a zcela klíčové.

Mnohem více než dříve se uživatelky zabývají důsledky stresujícího životního stylu, který zanechává na našem organismu stále výraznější stopy. Doba se zrychluje a také spotřebitelé hledají jasné řešení péče o pleť s přirozeným příběhem v pozadí a srozumitelným odkazem výrobce. Nikoliv reklama, ale důvěryhodná prezentace výsledků bude pro zákazníka to hlavní.

probiotika v kosmetice Propojenost vědy a kosmetiky tu byla vždy, jen nároky na začlenění hypertechnologických aktivních složek do pleťových krémů, sér, omlazujících emulzí apod. neustále roste.

 Probiotika v kosmetice: nová dimenze pro dermokosmetiku

V čem bude z pohledu péče o pleť rok 2018 unikátní, pak určitě nástupem probiotického trendu. Probiotika totiž představují moderní řešení, jak dosáhnout okamžitých výsledků. Spotřebitelé se stávají stále zvědavějšími právě s ohledem na rychlost, s jakou účinek přípravků očekávají. Zároveň dermokosmetika, která vyplňuje mezery mezi kosmetikou a léčivy, vytváří nové příležitosti.

Ve výsledku tak můžeme očekávat, že péče o pleť bude stále více záležitostí odborníků. Dermatologicky inspirované značky budou stále více v módě a dá se předpokládat, že menší značku budou mít problémy držet s těmito technologickými novinkami krok.

Věděli jste, že?

Česká kosmetika NAFIGATE byla jednou z prvních, která zapojila do vývoje přípravků nanotechnologické postupy? Kosmetika NAFIGATE představuje inovativní českou kosmetiku a pokud Vás zajímá, jaké přípravky péče o pleť jsou na trhu k dispozici, můžete pokračovat zde:

Mohlo by Vás také zajímat:

Předchozí díl:

TREND #1: Životní prostředí a požadavky na „ULTRA“ výkon