Kyselina hyaluronová zkušenosti

Kyselina hyaluronová zkušenosti a co vše bychom měli o ní vědět? Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, máme s ní tedy zkušenosti již od samého narození, aniž bychom to možná věděli. S přibývajícím věkem (cca od 30 let věku) začíná kyselina hyaluronová ubývat v lidském těle. Také díky tomu se nám začínají dělat první vrásky. Ikdyž samozřejmě to není jediný důvod.

kyselina hyaluronová zkušenosti
kyselina hyaluronová zkušenosti

 Co je kyselina hyaluronová, jak funguje a jak by Vám mohla být prospěšná?

Drtivá většina kosmetických přípravků na trhu obsahuje jen nepatrné množství kyseliny hyaluronové a dochází tak k výrazně menšímu efektu v boji proti vráskám a to z důvodu, že produkt obsahuje až příliš málo molekul kyseliny hyaluronové. Většina produktů obsahuje zpravidla vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou, která působí pouze na povrchu pleti. Neproniká tak do hloubky vrstev kůže k jádru vzniku vrásek. Z toho důvodu je tedy nutné u kyseliny hyaluronové sledovat především, zdali obsahuje tu nízkomolekulární.

kyselina hyaluronová zkušenosti žena

Pokud to prodejce u výrobku neuvádí, nebojte se ho zeptat. Hledali jsme výrobce, který tuto podmínku splňuje a našli českého výrobce značky NAFIGATE. Produkt Nafigate kyselina hyaluronová 2% obsahuje jak vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou, tak i nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou. Zjednodušeně řečeno, působí jak hluboko v pokožce, tak i ošetřuje povrch pleti. Kyselina hyaluronová navíc svým 2% složením, což je nejvyšší účinná koncentrace kyseliny hyaluronové v kosmetických produktech pro každodenní použití, patří mezi špičku na trhu.

nafigate kyselina hyaluronová zkušenosti

Kyselina hyaluronová zkušenosti, co od ní očekávat?

NAFIGATE kyselina hyaluronová a její vlastnosti:

🔸  Proniká hluboko do pokožky
🔸  Nízkomolekulární i vysokomolekulární

🔸  Komplexně hydratuje pokožku
🔸
  Stimuluje růst nových buněk
🔸  Mini HA obnovuje buňky pokožky

Navíc:
🔆 Pomáhá a omezuje tvorbu vrásek
🔆 Zjemňuje pokožku
🔆 Působí proti jizvám
🔆 Je bezpečná
🔆 100% čistá esence

Pravidelné používání kyseliny hyaluronové je důležité pro dlouhotrvající účinek. V detailu produktu jsou recenze a zkušenosti uživatelů s NAFIGATE kyselinou hyaluronovou: