Kyselina hyaluronová zkušenosti

Kyselina hyaluronová zkušenosti a co vše bychom měli o ní vědět? Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, máme s ní tedy zkušenosti již od samého narození, aniž bychom to možná věděli. S přibývajícím věkem (cca od 30 let věku) začíná kyselina hyaluronová ubývat v lidském těle. Také díky tomu se nám začínají dělat první vrásky. Ikdyž samozřejmě to není jediný důvod.

kyselina hyaluronová zkušenosti
kyselina hyaluronová zkušenosti

Co je kyselina hyaluronová, jak funguje a jak by Vám mohla být prospěšná?

Drtivá většina kosmetických přípravků na trhu obsahuje jen nepatrné množství kyseliny hyaluronové a dochází tak k výrazně menšímu efektu v boji proti vráskám a to z důvodu, že produkt obsahuje až příliš málo molekul kyseliny hyaluronové. Většina produktů obsahuje zpravidla vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou, která působí pouze na povrchu pleti. Neproniká tak do hloubky vrstev kůže k jádru vzniku vrásek. Z toho důvodu je tedy nutné u kyseliny hyaluronové sledovat především, zdali obsahuje tu nízkomolekulární.

kyselina hyaluronová zkušenosti žena

Pokud to prodejce u výrobku neuvádí, nebojte se ho zeptat. Hledali jsme výrobce, který tuto podmínku splňuje a našli českého výrobce značky NAFIGATE. Produkt Nafigate kyselina hyaluronová 2% obsahuje jak vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou, tak i nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou. Zjednodušeně řečeno, působí jak hluboko v pokožce, tak i ošetřuje povrch pleti. Kyselina hyaluronová navíc svým 2% složením, což je nejvyšší účinná koncentrace kyseliny hyaluronové v kosmetických produktech pro každodenní použití, patří mezi špičku na trhu.

nafigate kyselina hyaluronová zkušenosti

Kyselina hyaluronová zkušenosti, co od ní očekávat?

NAFIGATE kyselina hyaluronová a její vlastnosti:

🔸 Proniká hluboko do pokožky
🔸 Nízkomolekulární i vysokomolekulární

🔸 Komplexně hydratuje pokožku
🔸
Stimuluje růst nových buněk
🔸 Mini HA obnovuje buňky pokožky

Navíc:
🔆 Pomáhá a omezuje tvorbu vrásek
🔆 Zjemňuje pokožku
🔆 Působí proti jizvám
🔆 Je bezpečná
🔆 100% čistá esence

Pravidelné používání kyseliny hyaluronové je důležité pro dlouhotrvající účinek. V detailu produktu jsou recenze a zkušenosti uživatelů s NAFIGATE kyselinou hyaluronovou:


💙 Od 1.7.2021 naleznete u nás namísto Nafigate kosmetiku značky Nø Cosmetics. Vždy se Vám snažíme poskytnout to nejlepší ze současné kosmetiky. Značka představuje filozofii Clean Beauty, se kterou se v superplet.cz naprosto ztotožňujeme. Vsází na přírodní látky, využívá progresivních látek pro Vaši krásu (retinol, niacinamid, kys. hyaluronová, PhytoMoisture komplex, Eyeseryl apod.). Jedná se o modrou kosmetiku, která chrání životní prostředí, netestuje se na zvířatech a podporuje ekologii. Ve složení nenajdete žádné mikroplasty, PEGy, minerální oleje, silikony a další hrůzy, které jsou bohužel vnímány jako standard. Nø vznikla proto, abyste mohli mít zdravě vypadající a krásnou pleť a nemuseli ji zakrývat make-upem. Naší kosmetice 100% věříme, vyzkoušejte ji, pokud s ní nebudete spokojeni, vratíme Vám peníze zpět.


  • Tělová kosmetika

    NAFIGATE Kyselina hyaluronová 20 ml

    549  399