Vrásky kolem očí a vrásky pod očima

vrásky pod očimaJsme citliví na vzhled a každá výraznější změna na naší kráse se promítá do našeho sebevědomí. Přiznejme si, že vrásky kolem očí jsou nejčastěji vůbec prvními vráskami, které viditelněji zaznamenáme, jsou první věcí, kdy si začneme dělat starosti z vrásek. Vrásky kolem očí se objeví z ničeho nic, jsou jako skupinka zlodějíčků, kteří Vám začnou postupně krást Vaše mládí a hladkou pokožku.

V následujícím článku se dozvíte, proč vznikají vrásky kolem očí, jak s vráskami kolem očí úspěšně bojovat a co dělat pro minimalizaci jejich vzniku.


Proč mám vrásky kolem očí?

Ať už Vás trápí vrásky na čele, vrásky okolo úst, nebo vrásky kolem očí, pravděpodobně s velkou pravděpodobností jste starší 25 let. Příčinnou vzniku jakýchkoliv vrásek je fakt, že Vaše tělo ztrácí schopnost nahradit kolagen a kyselinu hyaluronovou, které udržují kůži zářivou, pružnou a elastickou.

Kůže kolem očí je odlišná od dalších částí těla, protože sama nedokáže hydratovat a doplňovat svoji vlhkost – to je také hlavní důvod, proč se dotýkáme našich očí nebo nás trápí, protože nemají dostatek hydratace. Přidejte do toho fakt, že máme opakující se obličejové pohyby, jako je mžourání, smích, mračení se apod. a opotřebení pokožky je na světě. Přirozené zhoršení stavu Vaší pleti povede k vráskám a linkám kolem očí.

V další fázi vznikají také tmavé kruhy pod očima, otoky, a dokonce i zabarvení pod očima. Tyto projevy pokožky mohou dělat situaci bohužel ještě mnohem horší.


vrásky kolem očíJak se zbavit vrásek kolem očí?

Každý člověk je unikátem a vznik vrásek kolem očí, jejich formu, potažmo hloubku, určuje a ovlivňuje spousta faktorů (genetika, životní styl, povolání, povaha atd.). Dobrou zprávou je, že věda pokročila natolik, že dokáže řešit příčinu vzniku vrásek kolem očí. V tomto ohledu hraje klíčovou roli výběr správného produktu. Na trhu je obrovské spektrum různých krémů, gelů, sér, zkrátka přípravků, které se snaží řešit problematiku vrásek kolem očí, nebo se tak alespoň tváří. Ať již pátráte na internetu, nebo projdete uličkou v nějakém obchodě s kosmetikou, snadno získáte pocit, že každý přípravek nabízí něco jiného, ​​přestože jsou všechny zaměřené na vrásky kolem očí. Na mnohých z nich, řekněme si to upřímně, je to nejlepší obal :-), ve výsledku jde jen o povrchové ošetření pleti, které pouze překrývá realitu, ale neřeší příčinu vzniku vrásek.

Jak vybrat správný přípravek na vrásky kolem očí?

Současná technologie používaná na výrobu přípravků na vrásky kolem očí je účinnější, než tomu bylo dříve. Zatímco první generace přípravků na vrásky kolem očí obsahovaly pouze věci, jako je vitamín E a vitamín K, nyní krémy a séra obsahují osvědčené aktivní látky (revitalin, vitamín C, kyselina glykolová, kyselina hyaluronová, patentované peptidy), které jsou klíčové pro boj s vráskami kolem očí. Pro nejvyšší účinek je tak důležité hledat přípravky s vysokou koncentrací těchto látek, ideálně čistých, bez parfemace, parabenů a různých chemických náhražek. To nejlepší, co můžete udělat, je udělat si vlastní průzkum, přečtěte si recenze, zajímejte se o složení.

Na superplet.cz máme nejlepší zkušenosti se sérem na vrásky kolem očí od výrobce Nafigate.

Základem tohoto séra je kyselina hyaluronová. Jedná se o čistou kyselinu v 2% koncentraci (nejvyšší možná) v kombinaci nízko a vysokomolekulární, která umožní proniknout molekulám do spodních vrstev pokožky. Zde na sebe kyselina hyaluronová váže vodu a distribuuje ji do pokožky. Té navrací hydrataci a elasticitu, vyhlazuje vrásky a další kožní defekty. Dále sérum obsahuje revitalin a kyselinu glykolovou. Revitalin podporuje buněčný růst očního okolí a velmi dobře působí na hydrataci a vypnutí pokožky. Kyselina glykolová přináší úpravu vzhledu a struktury kůže, napomáhá tak redukci vrásek kolem očí.

Oční sérum není nijak parfemováno, neobsahuje parabeny. Doporučené produkty:

oční sérum vrásky kolem očí  vrásky pod očima podoční maska  hydralift oční krém


článek vrásky kolem očí a vrásky pod očima


 

Další články:
Vrásky na čele