Kyselina hyaluronová recenze a zkušenosti uživatelů

kyselina hyaluronová zkušenosti

V obrovském množství přípravků na vrásky a stárnoucí pleť, které na nás chrlí kosmetické koncerny, je těžké se vyznat. Prakticky všechny nám zaručují trvalou krásu, vyhlazení vrásek a mladistvý vzhled.

Jak však rozlišit, jaký přípravek nám pomůže?

Zde bohužel není jednoznačná odpověď. Kromě vlastní zkušenosti, my v superplet.cz doporučujeme, abyste sledovali hodnocení produktů, uživatelské recenze, diskuzní fóra. Diskutovali o výrobcích i mezi svými známými a hledali si informace k jednotlivým látkám ve složení konkrétních produktů, obdobně jako to třeba praktikujeme u potravin (kde sledujeme min. dobu trvanlivosti, původ zboží, alergeny atd.).

kyselina hyaluronová recenze

V našem sortimentu se snažíme orientovat na kvalitu.  Na vrásky tak doporučujeme převážně tyto 2 produkty:

1) NAFIGATE kyselina hyaluronová

Jedná se o český výrobek, který je dermatologicky ověřen a navržen speciálně na vrásky a který nebyl testován na zvířatech. Je bez parabenů a parfemace.

Její tajemství spočívá v jejím unikátním složení (kombinace 1% vysokomolekulární a 1% nízkomolekulární kyseliny hyaluronové) umožní proniknout až do spodních vrstev pokožky, což je zcela zásadní pro to, aby vyhlazení vrásek bylo účinné.

Při pravidelném používání dokáže vyhladit i hluboké vrásky. Výsledky se dostaví až po delším užívání (min. po 1 měsíci). Kyselina hyaluronová je zcela bezpečná, protože se jedná o látku, která se vyskytuje v lidském těle již od narození. Od určitého věku (přibližně od 25 roku života) tato látka v lidském těla ubývá, díky tomu dochází tak k ochabnutí pleti, následné dehydrataci ve vnitřních vrstvách buněk, což vede k tvorbě vrásek.

Pravidelným doplňováním kyseliny hyaluronové tak výrazně můžete pomoci v boji proti vráskám a stárnoucí pleti. Kyselina hyaluronová má také příznivé účinky proti akné a dermatitidě a používá se i na léčení jizev a v neposlední řadě pomáhá také lepší regeneraci pleti. Děkujeme proto všem, kteří se podělili o jejich zkušenosti a napsali nám recenze k tomuto produktu.

Pro více informací můžete pokračovat:

nafigate kyselina hyaluronová zkušenosti  hyaluronové sérum s oligopeptidy


Ještě jednou děkujeme moc všem uživatelům, kteří si v této uspěchané době našli chvilku času a podělili se o své zkušenosti, recenze, hodnocení i případné diskuze s našimi produkty Nafigate kyselina hyaluronová 2%. Doporučujeme také navštívit různé tematicky zaměřené diskuze, kde se můžete dozvědět o těchto dvou produktech více.

Zajímá Vás kyselina hyaluronová? Rádi zodpovíme Vaše dotazy na info@superplet.cz nebo využijte našeho kontaktního formuláře.

2) NAFIGATE Anti-aging sérum

Druhým naším doporučeným produktem proti vráskám je neméně úspěšný produkt s názvem Anti-aging sérum, neboli sérum proti stárnutí. Dle vašich zpětných vazeb jsme jej sem také přidali. Jedná se o novější produkt z dílny českého výrobce, který zde spojil dřívější znalosti.

Jedná se o sérum, které díky obsahu 7% aktivních látek patří k nejefektivnějším přípravkům na vrásky.

Anti-aging sérum od NAFIGATE maximálně zvyšuje hustotu kolagenu v obličeji. Ne náhodou získal opakovaně ocenění na světovém veletrhu. Sérum obsahuje v základu 3 druhy kyselin hyaluronových, které jsou schopny prostoupit do různých vrstev pokožky a to má zcela zásadní vliv na samotnou účinnost proti vráskám.

Více naleznete na detailu produktu:

nafigate anti aging sérum zkušenosti

štítky:
kyselina hyaluronová recenze
nafigate kyselina hyaluronová zkušenosti