Dodací a platební podmínky

Zboží zasíláme níže uvedenými způsoby doručení. Při objednávce s celkovou hodnotou zboží 1000 Kč a vyšší je doprava zdarma. Zboží expedujeme pouze v rámci ČR. V případě zájmu o zaslání zboží na Slovensko nás prosíme nejdřív kontaktujte.


zásilkovna   OSOBNÍ ODBĚR – ZÁSILKOVNA

Možnost nechat si doručit zásilku k vyzvednutí na jednu z více než 9000 poboček Zásilkovny v rámci České republiky. Zásilky jsou na výdejních místech obvykle dostupné následující den po expedici. Upozornění na zásilku dostanete e-mailem a SMS zprávou. Samozřejmostí je možnost sledování zásilky online.
Cena dopravy:  40 Kč

 

gls logo   DORUČENÍ KURÝREM GLS

Balíček bude doručen prostřednictvím dopravce GLS na adresu v ČR obvykle hned následující pracovní den po podání zásilky. Před doručením balíčku Vás bude dopravce kontaktovat (telefonicky) a informovat o doručení. V případě, že nebudete zastižení, dopravce opakuje pokus o doručení. Individuálně lze s dopravcem sjednat změnu místa doručení, pokud bude potřeba.
Cena dopravy:  70 Kč

 

česká pošta   ČESKÁ POŠTA

V rámci expedice přes Českou poštu máme pro Vás k dispozici doručení na adresu službou Balík do ruky. Balíček bude doručen prostřednictvím České pošty na jakoukoliv adresu ČR, obvykle pak hned následující pracovní den po podání zásilky. Před doručením balíčku Vám bude zasláno sledovací číslo zásilky. Samotná pošta poté informuje o doručení prostřednictvím SMS či emailu.
Cena zásilky na adresu (Balík do ruky):  90 Kč

 


Možnosti plateb objednávek:
Zboží je možné zaplatit dopředu platební kartou, QR kódem a bankovním převodem. Pro online platby využíváme ČNB certifikovanou platební bránu Pays. Nebo je možné si nechat zboží poslat na dobírku. V takovém případě zaplatíte až při převzetí zboží. Bohužel u dobírek si účtují dopravci vyšší ceny, proto i my zpoplatňujeme dobírku částkou 40 Kč. Platební karta, QR kód, bankovní převod jsou zdarma.