Dodací a platební podmínky

Zboží zasíláme níže uvedenými způsoby doručení. Dopravu zdarma u nás sice získat nemůžete, ale místo ní pro Vás máme jiný benefit. U všech objednávek nad 999 Kč je automaticky uplatněna sleva 5% na celý nákup. Zboží expedujeme pouze v rámci ČR.

balík do ruky   BALÍK DO RUKY – ČESKÁ POŠTA
Balík bude doručen prostřednictvím České pošty na jakoukoliv adresu ČR hned následující pracovní den po podání zásilky. Před doručením balíku Vám bude zaslána SMS nebo email s předpokládaným termínem doručení. V případě že nebudete na adrese zastiženi, balík bude uložen na nejbližší pobočce České pošty po dobu 7 dnů.
Cena dopravy: 29 Kč


logo dpd   BALÍKOVÁ SLUŽBA DPD
Dle informací DPD 98 % zásilek doručují následující pracovní den od převzetí zásilky do přepravy. Automatický e-mail i SMSka ho průběžně informují o doručení ze strany DPD.
Cena dopravy: 29 Kč


zásilkovna logo   OSOBNÍ ODBĚR – ZÁSILKOVNA
Možnost nechat si doručit zásilku k vyzvednutí na jednu z více než 500 poboček Zásilkovny v rámci České republiky. Zásilky jsou na výdejních místech dostupné následující den po expedici. Upozornění na zásilku dostanete e-mailem a SMS zprávou. Samozřejmostí je možnost sledování zásilky online.
Cena dopravy: 25 Kč

 


Možnosti plateb objednávek:
Zboží je možné zaplatit dopředu bankovním převodem, nebo je možné si nechat zboží poslat na dobírku. V takovém případě zaplatíte až při převzetí zboží. Bankovní převod i dobírka nejsou zpoplatněny.
Při objednání zboží nad 999 Kč navíc získáte automaticky slevu 5% na svůj nákup.