NAFIGATE Organic Sunscreen 200 ml – opalovací krém

(+) Opalovací emulze s UV faktorem 30 nebo 15
(+) Nevstupuje do pokožky, chrání jen na vnější vrstvě
(+) Maximálně šetrnost k pokožce i přírodě

Více informací

SKLADEM 8 KS

399 Kč

  • SPF 30
  • SPF 15

Více informací

Opalovací krém NAFIGATE Organic Sunscreen

nafigate sunscreen opalovací krém spf

Užívejte sluníčka bez obav s opalovacím krémem NAFIGATE

Opalovací emulze NAFIGATE Organic Sunscreen je vyvinuta tak, abychom se mohli radovat z pobytu na sluníčku, a zároveň používáním tohoto přípravku jsme udělali něco pro sebe a životní prostředí. Základem opalovací emulze je přírodní polymer P3HB, ze kterého je samotný UV filtr. Ten chrání pokožku před UVA a UVB paprsky ihned po jeho nanesení.

NAFIGATE Organic Sunscreen není obyčejným opalovacím krémem, ale posouvá standardy ochrany před UV zářením o notný kus dopředu. Nejen, že výrazně snižuje riziko rakoviny kůže, ale zároveň pokožku hydratuje, vyživuje, zachovává její rovnoměrné tónování a chrání ji před projevy předčasného stárnutí. Obsah mandlového oleje dodává pokožce vitamíny B, D, E, skvalen a zinek.


nejlepší opalovací krém

Zamilujete si mne?

●    dokonale chráním před slunečními paprsky a spálením od sluníčka
●    jsem maximálně šetrná k životnímu prostředí
●    jsem dokonale rozložitelná ve vodě
●    jsem bez volných radikálů
●    jsem bez nanočástic
●    působím pouze na povrchu pokožky, do těla vůbec nepronikám
●    účinkuji ihned po natření
●    nezanechávám bílou vrstvu na pokožce
●    úžasně se roztírám a dělám pleť jemnější
Jak opalovací krém aplikovat?

Emulzi aplikujte na pokožku před pobytem na sluníčku. Po koupání, sprchování, po utření osuškou či při vydatnějším pocení je třeba pro udržení ochrany před UV zářením opalovací krém nanést znovu. Pozn. přípravek není vhodný pro děti mladší 3 let


Pomáháme přírodě

Používáním tohoto produktu reálně pomůžete přírodě. Běžné opalovací krémy jsou na bázi chemických UV filtrů. Ty pracují tak, že přeměňují sluneční paprsky na teplo, ale hlavně pronikají po rozetření do pokožky. Po nanesení zanechávají bílé stopy. Ale co je nejdůležitější, tyto opalovací přípravky nejsou rozložitelné ve vodě. Opalovací emulze NAFIGATE je ve vodě zcela rozložitelná.

Rozkládá se na organické látky, které nejsou škodlivé pro organismy (živočichy). Korály fungují jako přirozený čistící filtr v mořích a oceánech. Dle aktuálních čísel končí v oceánech každoročně okolo 14 000 tun zbytků opalovacích krémů. Tyto chemické látky nabourávají imunitu korálů a mění jejich fyziologické vlastnosti. Používáním NAFIGATE emulze tak každý z nás může pomoci k čistější a zdravější planetě.

opalování vhodný krém

Složení:

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Polyhydroxybutyrate, Methylpropanediol, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-10 Stearate, Polyglyceryl-6 Tristearate, Hydroxypropyl Guar, Caprylyl Glycol, Phenylpropanol, Coco-glucoside, Parfum, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Ethyl Ferulate, Humulus Lupulus Cone Extract

Vaše názory

Napsat recenzi

NAFIGATE Organic Sunscreen 200 ml – opalovací krém

NAFIGATE Organic Sunscreen 200 ml – opalovací krém

(+) Opalovací emulze s UV faktorem 30 nebo 15
(+) Nevstupuje do pokožky, chrání jen na vnější vrstvě
(+) Maximálně šetrnost k pokožce i přírodě

Napsat recenzi