Vrásky ve 20

Vrásky ve 20

Doba i životní styl neustále zrychluje. Ať je nám 20 nebo 50, musíme toho stíhat neustále nějak více a více. Toto tempo se pak ve výsledku promítá i do naší vizáže. Vrásky ve 20 tak nejsou ničím výjimečným. Co však dělat když nás tyto vrásky překvapí už po 20. roku věku? Život po dvacítce je pestrý. Noční život, začátek kariéry, seznamování a hledání vlastní identity…

Vše nám zdánlivě hraje do noty. Proč se však již v tomto krásném věku začínají objevovat vrásky? Vysvětlení je prosté. Prázdniny, hodně sluníčka, možnost cestování do teplých krajin, k tomu znečištěné životní prostředí, doba založená na konzumaci léků. K tomu trochu té genetiky a vrásky ve 20 jsou na světě. Pokud Vás vrásky ve 20 překvapily, nezoufejte.

vrásky ve 20

Pokud je Vám jen o něco málo více než 20 a váháte, zda začít s proti vráskovou péči, pak vězte, že lépe začít dříve, než-li později. Co se týče hydratace, u nás v superplet.cz doporučujeme na vyhlazení vrásek ve 20 čistou hydratační esenci kyseliny hyaluronové. Ta představuje moderní řešení, které umožní aktivní látce proniknutí až do hlubších vrstev pokožky. Kyselina hyaluronová díky unikátní vlastnosti vázat na sebe vodu až 1000x více, než je její hmotnost, dokáže dodávat dlouhodobě do pleti vodu a udržovat ji vypnutou a hydratovanou. Pevná pleť je chráněná před vznikem linek a vrásek.

jak na vrásky ve dvaceti

Máme pro Vás několik rad, jak na vrásky ve 20 letech

Základní prevencí před vznikem vrásek ve 20 je používat pravidelně přípravky chránící před UV zářením. A to nejen v létě! Sluníčko je jednou z hlavních příčin vzniku vrásek ve 20. 90% vzniku příznaků stárnutí kůže je způsobeno z pobytu na sluníčku. Klíčem je hydratace. Hydratace je aktuálně dermatologicky nejdoporučovanější metoda, jak minimalizovat vrásky ve 20 a zpomalit nástup nových, hlubších vrásek. Důležitá je v tomto ohledu volba správných přípravků. Doporučují se čisté hydratační esence, které mají sílu prostoupit do pokožky. U mladší pleti je to jednodušší, neboť je sama o sobě elastičtější, ale i tak mějme na paměti, že nestačí pouze ošetření povrchu pleti.

Častokrát slýcháte od okolí, že jste bledá, nebo moc bílá ve tváři?

Kromě hydratace je důležitým faktorem proti vzniku vrásek také výživa a ochrana pleti. Za tímto účelem jsou doporučovány přípravky či konzumace potravin s vysokým obsahem antioxidantů. Kvalitní ovoce a zelenina (nejlépe ty domácí :-D) jsou doslova kosmetickými kouzelníky.

co dělat když se objeví vrásky ve 20 letech

Pravidelná péče. Celkově se vyplatí pečovat o pleť pravidelně. A to i v momentech, kdy máme kožních defektů jen málo, nebo se nám zdá, že to není potřeba. Vaše pleť se Vám postupem času odvděčí dlouhotrvajícím mladistvým vzhledem.

Tónování pleti má také vliv na vrásky ve 20. Lidé s citlivější, bledší pokožkou a modrýma očima jsou náchylnější na vznik vrásek než lidé s tmavší pletí. Vzhledem k tomu, že slunce oslabuje strukturu pokožky a urychluje odbourávání kolagenu, je tónování pleti důležitým faktorem prevence vzniku vrásek. Doporučeným produktem je sérum pro rovnováhu pleti od No Cosmetics.

Vyzkoušejte také noční sérum a denní krém