Seznam produktů výrobce Nafigate

NAFIGATE | NAFIGATE Cosmetics

Hledáte českou kosmetiku NAFIGATE a zároveň chcete výhodně a chytře nakoupit? Jste tu správně. V našem eshopu superplet.cz, jakožto oficiálního partnera společnosti NAFIGATE Cosmetics, naleznete kompletní sortiment aktuálně nejúspěšnější české kosmetiky značky NAFIGATE. Garantujeme, že veškeré námi prodávané zboží pochází přímo od výrobce. U nás naleznete nejen nízké ceny, ale také levnou dopravu. Navíc pro Vás máme také akční kosmetické balíčky, které jinde nenajdete. Maximálně dbáme na spolehlivost a rychlost vyřízení Vaší objednávky, aby Vámi objednané zboží bylo u Vás co nejdříve. Průběžně po celý rok pro Vás vymýšlíme nejrůznější akce s kosmetikou NAFIGATE. Usilujeme každý den o to, abyste byli co nejvíce spokojeni a rádi se k nám vraceli. A díky Vám na sobě stále pracujeme.

NAFIGATE Cosmetics patří k předním výrobcům české kosmetiky inspirující se přírodními látkami v kombinaci s nejnovějšími kosmetickými trendy. Svou kosmetiku netestuje na zvířatech, vyrábí ji bez parfemace, bez parabenů a zároveň neškodí životnímu prostředí. Níže naleznete kompletní sortiment NAFIGATE.

O NAFIGATE


Start společnosti Nafigate Cnafigateosmetics spadá do roku 2006, od té doby si prošla zajímavým vývojem. Společnost NAFIGATE Cosmetics získala světový patent na produkt podoční maska Nano Eye Lift. Průběžně se účastní evropských veletrhů a svoje produkty na základě požadavků českých zákazníků neustále zlepšuje. Její portfolio produktů se zároveň průběžně rozšiřuje. Kosmetika NAFIGATE je předem dlouhodobě prověřována a kontrolována Státním zdravotním ústavem. Produkty společnosti NAFIGATE Cosmetics patří do kategorie vysoce specializované české kosmetiky určené primárně pro omlazení pleti, její ozdravění, čištění či hydrataci. Heslem NAFIGATE Cosmetics je krásná, zdravá pleť bez vrásek, která bude vždy plná mladistvé energie.


Níže naleznete seznam témat a souvisejících článků věnujících se kosmetice NAFIGATE.


Obličejové vrásky


obličejové vráskyVrásky v obličeji je přirozená součást našeho života. Jisto jistě jednou přijdou. Je to zkrátka jeden z prvků našeho stárnutí! Vznik vrásek v obličeji čeká každého. Správnou péčí a volbou vhodné kosmetiky lze vzniku vrásek předcházet a vzniklé obličejové vrásky vyhladit. Tzv. omlazení pleti je důležitým tématem pro nejednu ženu. Dle aktuálních studií ženy začínají řešit vrásky v průměru ve věku mladším 29 let. Už v tomto věku se řeší obavy z prvních vrásek. Většina z nás pak vnímá vznik i jemných linek.


Základními látkami bojujícími proti vzniku vrásek jsou kyselina hyaluronová, kolagen a elastin. Jejich množství v těle s věkem ubývá. Výsledkem je ochabnutí pleti, ztráta hydratace. Taková pleť je posléze náchylná na vznik kožních defektů, jako jsou vrásky, jizvy, linky, černé tečky apod.


Značka NAFIGATE věnuje boji proti vráskám maximální pozornost. Vlastním testováním kosmetiky a neustálým zlepšováním složení anti-aging produktů se jí daří úspěšně bojovat s příznaky stárnutí. V dnešní době rozlišujeme 4 základní kategorie vrásek. Každý typ má své vlastní vnitřní a vnější příčiny, ale také své řešení. A díky řadě anti-aging kosmetiky NAFIGATE můžete mít řešení vždy po ruce také Vy. V následujících článcích se věnujeme problematice vzniku vrásek v obličeji podrobněji, včetně rad a doporučení, které Vám pomohou v úspěšném boji s vráskami v obličeji:


Jak na vrásky a jizvy?
Kyselina hyaluronová diskuze a recenze
Kyselina hyaluronová zkušenosti
Vrásky ve 20
Vrásky okolo rtů
Kyselina hyaluronová rty
Vrásky kolem rtů
Vyhlazení vrásek
Čistá kyselina hyaluronová
Kyselina hyaluronová na obličej
Mimické vrásky
Vrásky kolem úst
Vrásky nad horním rtem
Vrásky na čele
Kyselina hyaluronová gel | omlazení ano či ne?


Oční vrásky, péče o oční okolí


oční vráskyVrásky okolo očí nás často trápí ještě více, než je tomu u klasických obličejových vrásek. Jde se však vrásek kolem očí vůbec zbavit? Dobrou zprávou je, že lze. Pomocí kvalitních přípravků určených přímo pro oblast očního okolí lze oční okolí posílit, zbavit jej nepříjemných kruhů, linek, vrásek a černých teček. Pokožka v oblasti očního okolí je specifická a vyžaduje specifickou péči. Řady přípravků NAFIGATE pro oční vrásky a péči o oční okolí je vyvinuta právě s ohledem na potřeby této části obličeje.


Věděli jste, že pravděpodobně každodenními rituály si sami prohlubujeme vrásky kolem očí, či zavdáváme vzniku vrásek nových? Řadu těchto věcí děláme, aniž bychom si to uvědomili. Jaké jsou 4 nejčastější chyby, které vedou ke vzniku vrásek v oblasti očního okolí?


-       nenošení slunečních brýlí
-       nepoužívání opalovacích krémů v oblasti očního okolí
-       mnutí a mačkání očí
-       spaní na břiše


Více o těchto tématech a o péči o oblast očního okolí naleznete v těchto článcích?


Vrásky kolem očí a vrásky pod očima
Vrásky mezi obočím


Pleťové krémy


pleťové krémyPravidelná péče o pokožku je důležitou součástí našeho každodenního života. Není však snadné vybrat správný pleťový krém, protože ty jsou k dispozici v nejrůznějších variantách. Tyto tipy vám mohou při výběru pleťového krému pomoci. Ať už hledáte rychlou hydrataci, nebo jen zklidnění Vaší pleti, je dobré používat menší množství různé kosmetiky. Zkrátka méně je více a kvalitní pleťový krém dokáže často přinést pleti více benefitů.


Denní a noční hydratační krémy.


Tyto moderně řečeno moisturizery jsou optimálním krokem v každodenní péči o pokožku. V první fázi je dobré si určit, jaký typ pokožky máme a dle toho vybrat denní a noční krém (tj. zda máme pleť mastnou, suchou nebo citlivou).


Důležité je také sledovat složení krémů. Protože pleťové krémy jsou určené převážně pro každodenní péči, o to více je zapotřebí vyhnout se parabenům, parfemaci a různým alergenům.


Jak na vrásky
Vrásky a stárnoucí pleť


pleťové maskyPleťové masky


Pleťové masky umožňují péči jako v kosmetických salónech a to v pohodlí Vašeho domova. Každopádně i zde platí, že použití masky by mělo vycházet z potřeb Vaší pleti. Slupovací masky jsou vynikající pro hloubkové čištění pleti. Pracují velmi dobře i s aknózní pletí a skvěle odmašťují. Pokud máte suchou pokožku, je optimální volbou hydratační maska, která dodá pleti dostatečnou hydrataci a podpoří její pružnost. Hydratační masky mají také anti-aging efekt, dobře fungují na zralé pokožce a často přináší kromě hydratace i potřebnou obnovu buněk. Vyživující masky pak dokáží kompletně zregenerovat pleť, dodat ji potřebné látky a posílit její obranyschopnost. Výsledkem je silná, zdravě vypadající pleť.


Lifting obličeje


Čištění pleti


čištění pletiČištění pleti je neodmyslitelnou součástí pravidelné péče o pleť. Přípravky na čištění pleti umožní dokonale vyčistit pleť, rozjasnit ji a současně odstranit make-up. Přípravky na čištění pleti NAFIGATE vyhovují různým typům pleti a jsou účinné i proti voděodolným látkám. Používáním kvalitní kosmetiky pro čištění pleti budete mít pleť opět hladkou a jemnou, a navíc bez nečistot či mrtvých buněk.


Absolutní jedničkou v čištění pleti je pak peeling s kokosovým mlékem. Tento peeling neobsahuje mikroplasty a šetří životní prostředí. Díky značce Nafigate je tento trend již také v České republice.


Trendy v kosmetice 2018
Probiotika 2018 v péči o pleť
5 potravin pro zdravou pleť


Kosmetika 50+


kosmetika 50+Po padesátce života zaznamenává naše pokožka významné změny, které ovlivňují naši krásu - u žen nad 50 a 60 let bývají tyto změny psychicky náročné. Linky a vrásky se stávají výraznějšími, protože pokožka usychá, stává se tenčí a citlivější. V důsledku ztráty kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové dochází k pozvolné ztrátě pružnosti. A pokud jsme se vystavovali v mládí přímému a silnému slunci, v naší pleti bude přibývat tmavých skvrn a dojde i k změnám v tónování pleti. Zní to beznadějně tragicky, ano. Má naše pokožka šanci odolat těmto vlivům a to dokonce v období, kdy je naše tělo navíc ovlivněno výrazným poklesem hladiny hormonů? Odpověď je ano. Díky NAFIGATE certifikované kosmetice 50+ se můžeme zaměřit na udržení zdraví pokožky a zajistit, aby měla vše, co potřebuje k ochraně a obraně proti dalšímu poškození. Recovery řada je vyvinuta speciálně pro zralou pleť a věkovou skupinu 50+.


Vrásky ve výstřihu a dekoltu
Vrásky na bradě
Vrásky na krku
Vrásky na rukou


Akné a jizvy po akné


akné a jizvy po aknéPokud máme dlouhotrvající kožní problémy se sklony k akné, měli bychom své pleti věnovat mimořádnou péči. Léčba aknózní pleti vyžaduje specifické produkty se schopností řešit tento problém. Aknózní pleť potřebuje důkladnou a každodenní péči. Peeling, čištění pleti a používání přípravků na zklidnění pleti jsou naprostým základem. Na noc by pleť měla být vždy čistá a dobře hydratovaná. Akné vyžaduje cílenou léčbu a je nezbytné vyhýbat se přípravkům, které jakkoliv dráždí naši pleť.


Jizvy v obličeji
Jak se zbavit akné
Léčba akné
Jizvy po akné a jak na odstranění jizev po akné?


Kompletní přehled článků je k dispozici v této sekci: Superplet.cz deníček

Zobrazit
na stránku
Zobrazují se 25 – 26 z 26 položek
Zobrazují se 25 – 26 z 26 položek