Kyselina hyaluronová rty

Kyselina hyaluronová rty

Kyselina hyaluronová rty, jak může pomoci? Sníte o krásné pleti v oblasti rtů? Byla byste ráda, kdyby byla Vaše pleť v okolí rtů mladší, rozjasněná a pevná, zkrátka chcete se cítit krásná jako za mlada?

Kyselina hyaluronová rty – injekce, to už není nutné!

Možná jste již zaslechla o injekcích s kyselinou hyaluronovou. Poměrně populární je v dnešní době zvětšení rtů pomocí aplikace kyseliny hyaluronové přímo do rtů. Její schopnost vázat vodu udrží rty pevné a smyslné. Přiznejme si však, že není nutné pro krásu trpět, jak nám to často vštěpovaly naše babičky.

kyselina hyaluronová rty kyselina hyaluronová rty – co je dobré vědět?

My si proto dnes nebudeme vykládat o injekcích s touto látkou nebo o výplních rtů kyselinou hyaluronovou, ale o tom, jak si můžeme my ženy dopřát profesionální kosmetickou péči samy doma a jak výrazně zlepšit stav pleti v oblasti rtů. Řekneme si více o tom, jaké jsou hlavní funkce kyseliny hyaluronové na rty, v čem je pro nás prospěšná a v čem nám může pomoci směrem k mladší, zdravější a krásnější vizáži okolo rtů.

Kyselina hyaluronová rty, proč se o ní tak mluví?

V čem tkví popularita kyseliny hyaluronové na rty? Blogerky, kosmetičky, redaktorky portálů zabývajícími se krásou, mají v poslední době stále více v oblibě kyselinu hyaluronovou. Jedná se o látku, se kterou se setkáme nejen jako s hlavní složkou pleťových injekcí, ale najdeme ji také v pleťových sérech, krémech a maskách. Dnes kyselina hyaluronová proniká také do rtěnek. A pokud je něco tak populární a dělá úžasné věci s naší pokožkou, asi na tom něco bude…

pomůže kyselina hyaluronová na rty

Proč je důležitá kyselina hyaluronová na rty, respektive na vyhlazení vrásek v oblasti rtů? V čem nám pomůže?

* dokáže absorbovat až 1000x více vody, než je její hmotnost
* hydratuje pleť v oblasti rtů nejen povrchově, ale také hloubkově
* v oblasti rtů dokáže navracet pleti její elasticitu a tím vyrovnávat různé pleťové nerovnosti, které se často s věkem tvoří nad horním rtem
* omlazuje pleť a udržuje ji dlouhodobě pevnou, kde je permanentně namáhána a vyžaduje pravidelnou péči
* kyselina hyaluronová na oblast okolí rtů dokáže nahradit s věkem ubývající kolagen okolo rtů

kyselina hyaluronová rty omlazení kyselina hyaluronová rty, která dokáže pomoci

Kyselina hyaluronová rty, kterou doporučit?

Ráda byste vyzkoušela kyselinu hyaluronovou na omlazení a zkrášlení pleti okolo rtů? Pokud ano, doporučujeme 2% kyselinu hyaluronovou značky EVERDRY, která je ideální právě pro oblast rtů. Její konzistence umožní snadné vstřebání do vaší pleti. Působí nejen na povrchu, ale zejména do hloubky a to je klíčové pro vyplnění rtů, jejich zlepšení. Zároveň doporučujeme ji kombinovat s No Cosmetics nočním regeneračním sérem. Pokud Vás  o této kyselině hyaluronové pro oblast rtů zajímá více, pokračujte na detaily jednotlivých produktů. Pro větší a hlubší vrásky okolo rtů potom doporučujeme speciálně ještě No Cosmetics Retinol sérum proti vráskám, které v sobě kombinuje vysoce kvalitní retinol a obsahuje také další látky, které dokáží ovlivnit hlubší vrásky.