Často kladené otázky pro Nafigate Acne Invisible:

Mohu přípravek aplikovat v jakémkoliv stádiu akné?
Ano. Každopádně je dobré, již při pocitu vznikajícího akné aplikovat přípravky Nafigate Acne Invisible tedy co nejdříve. Díky tomu můžete předejít rozvinutí stádia akné a docílit dřívějšího návratu zdravé pleti. Pokud aplikujete Nafigate Acne Invisible již v pokročilejším stádiu akné, tyto prostředky výrazně zrychlí průběh léčby akné a pomáhají k návratu zdravé pleti. Pro správné používání přípravků a dosažení maximálního efektu si prosím pečlivě prostudujte, jak Nafigate Acne Invisible aplikovat. Více v článku zde.


Jak často mohu přípravek používat?
Přípravky Nafigate Acne Invisible bodovou péči je možné používat jak během dne, tak i přes noc. Jednoduše ji potom kdykoliv můžete sloupnout z pokožky, v zásadě platí, že čím déle necháte prostředky působit, tím lépe pro léčbu a obnově zdravé pleti. Po použití již znovu nepoužívejte, abyste si nenanesli zachycené nečistoty a bakterie zpět.


Je zdravotně nezávadný?
Ano, prostředky Nafigate Acne Invisible jsou pečlivě otestovány Státním zdravotním ústavem a také kapacitou v oboru, kožní lékařkou MUDr. Evou Mlynářovou. Více informací ohledně výsledků testů naleznete zde.


Je nutné používat všechny složky balení?
Není to sice striktně dáno, avšak abyste dosáhli rychlejších a hlavně kýžených výsledků s léčbou akné a odstranění pupínků, je důležité dodržovat správný postup. Navíc, pokud chcete předcházet jizvám z popraskané pleti po akné, je nanejvýš vhodné používat i kyselinu hyaluronovou, díky jejím pozitivním účinkům pro pleť. V případě používání jen části přípravků balení, je zde velké riziko, že nedojde k očekávanému zlepšení nebo jen minimálnímu zlepšení stavu Vaší pleti. Správný postup aplikace jednotlivých přípravků naleznete zde.


Pro koho je Nafigate Acne Invisible určeno?
SET Acne Invisible mohou používat jak ženy, tak muži, všech typů pleti i všech věkových kategorií. Účinnost využitých látek a technologií Vám jistojistě potvrdí Váš kožní lékař, proto pokud máte jakékoliv pochybnosti, zda není pro Vás tento způsob léčby až příliš moderní, neváhejte se s ním poradit.


Z jakých látek jsou jednotlivé přípravky složeny?
HA gel 10ml obsahuje: Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Ethylexylglycerin, Phenoxyethanol, Salicylic Acid

Nanomembrána obsahuje: Polyvinylidene Difluoride, Polyvinyl Alcohol, Oxidized Cellulose Calcium/Sodium Salt, Oxidized Cellulose Sodium Salt, PEG-9

Zneviditelňující krém 10ml obsahuje: Aqua, Cetearyl Isononanoate, Glycerin, Butylene Glycol, Cannabis Sativa Seed Oil, Glyceryl Stearate, Panthenol, Ceteareth-20, Vitis Vinifera Seed Oil, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Pentylene Glycol, Lecithin, Alcohol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Retinol. Polysorbate-20, Potassium Phopsahte, Ubiquinone, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, Sodium Salicylate, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Mahonia Aquifolium Root Extract, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Triethanolamine, Beta-Sitosterol, Squalene, Propyl Gallate, Propylene Glycol, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate


Nedochází po aplikaci bodové péče k ucpání pórů a tedy nebezpečí k usazení bakterií zhoršujícím akné?
Nemusíte mít žádné obavy, bodová nanovlákenná péče je vyvinuta právě speciálně tak, aby nanovlákna byla stále zcela prodyšná. Technická podstata je trochu složitější, přesto zjednodušeně řečeno - z kapky polymeru se pomocí metody elektrospinningu vyrábí nanovlákna. Ty se následně skládají na sebe a vytváří netkanou textilii složenou z milionů nanovláken. Jedna bodová péče obsahuje až 2 miliony nanovláken. Jejich schopnost zachychovat bakterie a nečistoty je výrazným posunem ve znalostech léčby akné. Možná jste nevěděli, ale nanovlákenná výroba má již za sebou 8 letou historií (vzhledem k širokému využití se však jejich extrémní účinek pro léčbu akné objevil až nedávno). Za zmínku určitě ještě stojí, že Česká republika je špičkou v oboru nanotechnologií.  


Musí se Nafigate Acne Invisible používat pouze na tvář?
Přípravky Nafigate Acne Invisible je možné používat také na krk, záda, na hrudi i do dekoltu.


Za jak dlouho mohu očekávat objednané zboží?
Snažíme se držet všechny produkty trvale skladem, což nám umožňuje expedici Vašich objednávek v nejkratší možné době. Protože je však doručení vázáno na služby jednotlivých dopravců, které již neovlivníme, standardně očekávejte objednané zboží za 2 pracovní dny od objednání.


Kdy mohu očekávat výsledky po aplikování Nafigate Acne Invisible?
Protože má každý člověk jinou pleť a jiný průběh akné, nedá se toto paušalizovat, každopádně u testovaných osob po aplikaci přípravků Nafigate Acne Invisible se první příznaky zlepšení dostavily již po 12 hodinách. Zkušenosti našich zákazníků hovoří podobně (razantní zlepšení již po 2 aplikacích). Pro dosažení maximálního efektu je samozřejmě důležitá i následná prevence pro léčbu akné jako ve zdraví celkově.


Kde mohu Nafigate Acne Invisible objednat?
V internetovém obchodě superplet.cz.
Pokud jste se rozhodli pro vyzkoušení a koupi přípravků Nafigate Acne Invisible, věříme, že budete spokojeni. Pro objednání můžete přejít zde.


Chybí Vám tu jakákoliv další otázka?

Neváhejte nám napsat nebo zavolat. Jakékoliv podněty od Vás, našich zákazníků, jsou pro nás inspirací a motivací do další práce. Na veškeré dotazy Vám co nejdříve odpovíme, naším cílem je pomoci Vám v řešení v boji proti akné.
Jsme k dispozici na telefonním čísle 725 339 531, pokud preferujete písemnou formu, na kontaktní formulář přejdete zde.