Jak na akné?

PŘESTAŇTE SE TRÁPIT, VÍME JAK NA AKNÉ!

Akné. Jsme přesvědčeni, že víte, co to akné je a jaké má projevy, jak vypadá atd. Určitě budete souhlasit, že akné je nepříjemná společenská záležitost, které trápí hodně lidí, začínající se projevovat již před pubertou a pokračuje i v dospělosti. Jeho projevy nebývají u každého stejné a tak než popisovat zdroje této nemoci pleti, raději Vám řekneme, co pro Vás můžeme v tomto udělat a jak naše prostředky fungují. Zapomeňte na agresivní a pálivé lahvičky, po kterých je pleť ještě červenější a hrozí její požkození, nebo ještě hůře dochází k roznášení bakterií a k výslednému zhoršení akné. Naše produkty jsou vyrobeny ze speciálních nanotechnologií a biotechnologií. Správným používáním Vám pomohou v boji proti akné, zkrásní Vaši pleť bez nepříjemných a neestetických vzhledů. Představujeme Vám:

NAFIGATE ACNE INVISIBLE - co to je?

Milí zákazníci, všichni ti, co Vás trápí akné nebo nepěkná pleť - již za 2 dny od objednání můžete držet v rukou řešení v podobě SETu výrobků, který představuje opravdovou revoluci v péči o pleť při akné. SET Nafigate Acne Invisible obsahuje tyto produkty:

Obsah balení:

  • 1x HA gel v tubě (gel kyseliny hyaluronové)
  • 10 ks plošné nanovlákenné péče (4ks (4x4cm), 4ks (4x3cm), 2 ks (4x2cm) + 4 kolečka bodové nanovlákenné péče
  • 1x zneviditelňující krém v tubě

Správnou kombinací těchto 3 produktů umožníte urychlení průběhu léčby akné a tím rychlejší návrat ke zdravé pleti bez akné s předcházení jizvám. Nanovlákna chrání pupínky před bakteriemi a znečištěním z vnějšího prostředí. Zároveň jsou zcela prodyšná a absorbují hnis a maz. Tyto účinky byly potvrzeny klinickými studiemi.

JAK FUNGUJE NAFIGATE ACNE INVISIBLE ?

Produkt Nafigate Acne Invisible je vyroben a tvořen z nanovláken, která disponují až neuvěřitelnými vlastnostmi. Jedno kolečko naší bodové péče obsahuje 2 milióny nanovláken. Každé nanovlákno je vyrobeno z polymeru, který díky obsahu aktivních látek aktivně urychluje hojení pokožky. Aktivní látky vytvářejí vrstvu, pod kterou kůže dýchá, zároveň však nepropustí žádné bakterie ani znečištění z vnějšího prostředí. Díky elektronovému mikroskopu se můžeme podívat na mnohotisíckrát  zvětšená nanovlákna - takto vypadá VÁŠ BOJOVNÍK PROTI AKNÉ:

Nanovlákna a bodová péče                    

Nyní již víme, jak funguje Nafigate Acne invisible.

Kyselina hyaluronová dodává pleti potřebný zdroj aktivních látek k uzdravení pleti. Kolečka bodové nanovlákenné péče pak udržují léčbu lokální, tedy nedochází k roznášení bakterii po Vaší pleti a zjednodušeně řečeno je jakýmsi sítem zachytávajícím bakterie a případné nečistoty z venčí. Správnou kombinací, jak si vysvětlíme v dalším článku, obnovujete Vaši pleť ke zdraví. Pokud by Vás zajímaly příspěvky a recenze uživatelů, kteří již Nafigate Acne Invisible vyzkoušeli před Vámi, můžete nahlédnout zde, nebo můžete rovnou přejít k informacím, jak správně naše výrobky používat, odkaz zde.