Dlouhodobě zvýhodněné AKČNÍ BALÍČKY superplet.cz

linkahydratační set nafigate

Hydratační set   628,- Kč (698Kč)

Hydratační set NAFIGATE obsahuje 2 krémy pro omlazení, regeneraci a výživu Vaší pleti. Ideální kombinace přípravků pro každodenní péči o Vaši pleť. Oba přípravky jsou české výroby, jsou vhodné pro všechny typy pleti, nejsou parfémovány a neobsahují parabeny. V hydratačním setu tak nalezne 1x Denní krém + 1x Noční krém za lepší cenu oproti jednotlivým kusům.

na produkt

linkaprotivráskový set
Protivráskový set   750,- Kč (1148Kč)

Chcete zlepšit stav své pleti, vyhladit vrásky a navrátit pleti ztracený jas? Představujeme Vám cenově zvýhodněný set oproti samostatným kusům, který je odpovědí na uvedené otázky. Sada obsahuje 2 přípravky pro komplexní protivráskovou péči – čistou hydratační esenci kys. hyaluronové pro hloubkovou redukci vrásek a oční sérum pro péči v oblasti očního okolí.

přejít na produkt
            

linkanafigate kyselina hyaluronová balíček 3ks

Kyselina HA balíček 3ks   1099,- Kč (1647Kč)

Tip na skvělý dárek - velký cenově zvýhodněný balíček na vrásky. Set obsahuje 3x 100% čistou NAFIGATE kyselinu hyaluronovou, každá s obsahem 20 ml. Jedná se o gel na vyhlazení jemných a také hlubokých vrásek. Unikátní složení gelu umožní kyselině hyaluronové proniknout až do spodních částí pokožky, působí tak nejen okamžitě, ale především dlouhodobě.

doprava zdarma doprava zdarma zjistit více

linka