Kyselina hyaluronová zkušenosti

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, máme s ní tedy zkušenosti již od samého narození, aniž bychom to možná věděli. S přibývajícím věkem (cca od 30 let věku) začíná kyselina hyaluronová ubývat v lidském těle. Také díky tomu se nám začínají dělat první vrásky. Ikdyž samozřejmě to není jediný důvod.

kyselina hyaluronová zkušenosti

Co je kyselina hyaluronová, jak funguje a jak by Vám mohla být prospěšná?

Drtivá většina kosmetických přípravků na trhu obsahuje jen nepatrné množství kyseliny hyaluronové a dochází tak k výrazně menšímu efektu v boji proti vráskám a to z důvodu, že produkt obsahuje až příliš málo molekul kyseliny hyaluronové.

Většina produktů obsahuje zpravidla vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou, která působí pouze na povrchu pleti. Neproniká tak do hloubky vrstev kůže k jádru vzniku vrásek. Z toho důvodu je tedy nutné u kyseliny hyaluronové sledovat především, zdali obsahuje tu nízkomolekulární. Pokud to prodejce u výrobku neuvádí, nebojte se ho zeptat.

Hledali jsme výrobce, který tuto podmínku splňuje a našli českého výrobce značky NAFIGATE.

Produkt Nafigate kyselina hyaluronová 2% obsahuje jak vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou, tak i nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou. Zjednodušeně řečeno, působí jak hluboko v pokožce, tak i ošetřuje povrch pleti. Kyselina hyaluronová navíc svým 2% složením, což je nejvyšší účinná koncentrace kyseliny hyaluronové v kosmetických produktech pro každodenní použití, patří mezi špičku na trhu.

Kyselina hyaluronová na obličej:

kyselina hyaluronova na oblicej zkusenosti

NAFIGATE KYSELINA HYALURONOVÁ A JEJÍ VLASTNOSTI:

1.   Proniká hluboko do pokožky
2.   Nízkomolekulární i vysokomolekulární

3.   Komplexně hydratuje pokožku 
4
.   Stimuluje růst nových buněk
5.   Mini HA obnovuje buňky pokožky

6.   Pomáhá a omezuje tvorbu vrásek
7.   Zjemňuje pokožku
8.   Působí proti jizvám
9.   Je bezpečná
10. 100% čistá esence


Pravidelné používání kyseliny hyaluronové je důležité pro dlouhotrvající účinek. V detailu produktu jsou recenze a zkušenosti uživatelů s NAFIGATE kyselinou hyaluronovou:

kyselina hyaluronova  nafigate kyselina hyaluronová