Pleťové krémy

V kategorii „Pleťové krémy“ naleznete ty nejkvalitnější krémy pro každodenní péči o pleť. Ať již hledáte účinnou ochranu před sluníčkem, rychlou po...

V kategorii „Pleťové krémy“ naleznete ty nejkvalitnější krémy pro každodenní péči o pleť. Ať již hledáte účinnou ochranu před sluníčkem, rychlou pomoc při vyhlazení vrásek, přípravky na podporu hydratace pokožky, chcete úspěšně bojovat se známkami stárnutí pleti, nebo léčite následky akné a hledáte prevenci před vznikem nových kožních nedostatků, u nás naleznete vše potřebné.

Pleťové krémy

Obecně je výběr správného pleťové krému složitý, neboť trh je zaplaven růžnými volně dostupnými pleťovými krémy. Nicméně to jen zdůrazňuje důležitost volby kvalitního krému. Některé produkty péče o pokožku jsou totiž předražené, jiné pleťové krémy pak představují riziko z pohledu svého složení.

Pleťové krémy pro ženy i pro muže                                                                                        

Pleťové krémy, které naleznete u nás na superplet.cz, jsou z řady těch nejúčinnější a jsou určeny pro ty, kteří ví, co od pleťového krému chtějí. Pleťové krémy v našem sortimentu neobsahují parabeny a nejsou nijak parfemované. Jsou vhodné pro všechny typy pleti a určené pro každodenní použití. Samozřejmostí je pak uvádění konkrétního složení krému, abyste si sami mohli udělat představu nejen o aktivních látkách, ale také o tom, že se vyhýbáme kontroverzním látkám tolik běžným v kosmetickém průmyslu. Naše kůže je živý orgán, a proto pozná přísady, které jsou tělu vlastní, jako například kyselina hyaluronová. Petrochemické složky jsou pro náš organismus neznámé. Takové látky povětšinou nemají žádný vliv na pokožku, v horším případě zasahují do fyziologických funkcí pleti. To platí zejména pro minerální oleje, různé silikony apod.

 

Jak vybrat správný pleťový krém?

1) Poznejte svůj typ pleti

Před zakoupením pleťového krému byste měli vědět, pro jaký typ pleti je krém určen a sami znát svůj typ pleti – tj. zda je Vaše pokožka suchá, mastná nebo citlivá.

2) Pečujte o pleť každý den

Klíčem úspěchu je každodenní rutina péče o pleť. Cestou ke spokojenosti je nejenom správný výběr pleťového krému, ale také dodržování postupu aplikace a pravidelného aplikačního intervalu. Zvláště u zralé pleti jsou výsledky závislé na delším používání.

3) Přizpůsobte péči o pokožku vnějším vlivům

Možná jste si všimli, že účinky krémů se mohou lišit v závislosti na ročním období, na našem fyzickém stavu nebo množství stresu. Nikde totiž není řečeno, že mastná pleť nemůže někdy být citlivá! Dále naše pokožka nemá stejné potřeby po celý den - ráno ji chráníme před volnými radikály a vlivy počasí, zatímco večer jí pomáháme spíše uvolnit a regenerovat.

4) Vždy koukejte na složení pleťového krému

Pleťovým krémům, u kterých není uvedeno složení, případně nespecifikují, pro koho jsou určeny, se raději vyhněte. Obvykle obsahují nějaké problematické látky, kterými si můžete naopak uškodit. Jakmile Vám krém od začátku nevyhovuje, dále jej již nepoužívejte.

 

Související články:

Kyselina hyaluronová na obličej

Vrásky a stárnoucí pleť

Složení pleťových krémů

Zobrazit

Pleťové krémy Počet produktů: 4

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek