Regenerační noční krém s kyselinou hyaluronovou

Toužíte po přirozeně krásném vzhledu? Regenerační noční krém s kyselinou hyaluronovou obnovuje, revitalizuje a hydratuje pokožku tak, abyste mohli opět odhalit svoji přirozenou krásu. To vše za pomoci těch nejmodernějších látek péče o pleť. Jedná se o certifikovanou kosmetiku z dílny českého výrobce Nafigate. Obsah: 50 ml

česká kosmetika

oficiální nafigate distribuce

Více informací

Skladem 15 ks

Hodnocení zákazníků 

349 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

nocni krem s kyselinou hyaluronovou

REGENERAČNÍ NOČNÍ KRÉM S KYSELINOU HYALURONOVOU


Regenerační noční krém s kyselinou hyaluronovou až mysticky působí na naši pokožku. Základem této kosmetiky je kromě zmiňované kyseliny hyaluronové také liftonin-xpress, arganový a šípkový esenciální olej, výtažek z papáji a reforcyl. Jak tyto látky pomohou naší pokožce? Představme si nyní aktivní složky nočního krému podrobněji. 

Kyselina hyaluronová je v dnešní době stále populárnější látkou zajišťující hloubkovou hydrataci naší pleti. Díky tomu, že kyselina hyaluronová na sebe dokáže navázat 1 000x více vody, než je její hmotnost, slouží v naší pleti jako „vodní zásobárna“. Noční krém obsahuje 100% čistou kyselinu hyaluronovou a to ve vysoko i nízkomolekulární formě. Působí tak nejen na povrchu, ale proniká i do hlubších částí pokožky (až do dermis). Kromě hydratace tak kyselina hyaluronová vyhlazuje vrásky, redukuje další kožní defekty a pomáhá při hojení tkání.

Liftonin-xpress je vynikající látkou pro výživu naší pleti. Především však jde o sloučeninu vyrobenou z obnovitelných surovin a biopolymerů, která poskytuje okamžitý a dlouhotrvající lifting naší pleti založený na revoluční technologii přenosu látek v pokožce. Liftonin-xpress vyhlazuje a minimalizuje vrásky, zlepšuje mikrostrukturu naší pleti zejména v oblasti očního okolí.

Arganový olej má v nočním krému především tu roli, že je zdrojem důležitých vitamínů A, E a F pro naši pokožku. To je velmi důležité ve spolupráci s aktivními látkami, které hydratují naši pokožku – kyselina hyaluronová a liftonin-xpress. Arganový olej tak dokáže efekt těchto aktivních látek maximalizovat pro dlouhotrvající pocit vypnuté hydratované pleti. Vitamín A podporuje oběhový cévní systém, vitamín E je důležitý antioxidant, který chrání pleťové buňky a zpomaluje jejich stárnutí. Vitamín F podporuje hydrataci naší pleti a zpomaluje stárnutí buněk pokožky.

Šípkový olej je látka známá řadu staletí a to zejména v Rusku a Střední Asii. Podobně jako arganový olej je bohatý na obsah vitamínů a nenasycených mastných kyselin. Zejména pak na vitamín C, který stimuluje tvorbu kolagenu a má vynikající protizánětlivé účinky. Silné protizánětlivé účinky přispívají šetrnému působení na pokožku. Šípkový olej se využívá k ošetření pleti se sklonem k ekzémům, pomáhá s redukcí stařeckých skvrn, jizviček a strií.

noční krém s kyselinou hyaluronovouVýtažek z papáje je velmi důležitou součástí nočního krému pro své rozmanité vlastnosti, které jsou velice důležité pro náš organismus. Možná jste již zaregistrovali, že papája je hojně využívána pro boj s rakovinou, v samotném krému je však její role zejména antioxidační. Extrakt z papáje pomáhá rozpouštět odumřelé kožní buňky, dodává pokožce potřebnou vláčnost a vlhkost.

Reforcyl je rostlinný extrakt, který pomáhá regenerovat buněčnou strukturu naší pleti (zejména zralé pleti). Reforcyl podporuje syntézu lipidů a kolagenu, dodává pleti potřebnou výživu a posiluje její obranyschopnost. Má také důležité vlastnosti, které pomáhají hydratovat pokožku, udržovat ji pružnou a hladkou.

Noční krém je velmi bohatý na obsah výše uvedených aktivních látek. Unikátní složení z něj pak činí krém s jedinečným regeneračním, hydratačním a antioxidačním účinkem. Noční krém neobsahuje parabeny, není nijak parfemován. Krém je vhodný také pro vegetariány a vegany.

PRO KOHO JE REGENERAČNÍ NOČNÍ KRÉM S KYSELINOU HYALURONOVOU URČEN?

Regenerační noční krém s kyselinou hyaluronovou je určen především pro ty, kteří chtějí mít hladší, zdravější a pružnější pokožku. Složení krému je natolik přívětivé k našemu organismu, že je krém vhodný pro všechny typy pokožky. Noční krém je vhodný pro ženy i muže a věkovou skupinu starší 25 let.

JAK SE REGENERAČNÍ NOČNÍ KRÉM S KYSELINOU HYALURONOVOU POUŽÍVÁ?

Jak již název přípravku napovídá, noční krém pracuje přes noc. Než půjdete spát, vezměte si na konečky prstů malé množství krému a ten pak vmasírujte do pokožky jemnými pohyby směrem nahoru. Krém se doporučuje používat pro optimální efekt pravidelně a jen na noc. Při používání nočního krému se vyhýbejte přímému kontaktu s očima. Před samotnou aplikací krému doporučujeme pokožku důkladně vyčistit pleťovou vodou či tonikem tak, aby mohly jednotlivé složky optimálně prostoupit do pokožky a dosáhlo se tak maximálního efektu.

PROČ PRÁVĚ REGENERAČNÍ NOČNÍ KRÉM S KYSELINOU HYALURONOVOU?

odrážka unikátní kombinace aktivních látek
odrážka s aktivní složkou vysoce kvalitní 100% čisté kyseliny hyaluronové
odrážka revitalizuje a hydratuje naši pleť
odrážka pleť je po používání znatelně hladší a pružnější
odrážka rozjasňuje, zklidňuje a omlazuje naši pleť
odrážka bez parabenů a dráždivých látek
odrážka vhodný pro všechny typy pokožky
odrážka certifikovaná kosmetika z České republiky
odrážka 50 ml balení vydrží delší čas i při denním používání

Vaše názory

Hodnocení 
07.02.2018

příjemný, doporučuji

Hodnocení 
07.02.2018

vyhovuje mi

Hodnocení 
15.11.2017

supr věc plet mam rozzářenou vyzivenou jasnou a hlavne nedrazdi nerudne nestipe a cena pro me supr

Hodnocení 
06.10.2017

Velmi dobrý krém, vynikající účinky na pleť

Hodnocení 
01.10.2017

Krém má jemnou texturu a je příjemný. Doporučuji Lenka

Hodnocení 
01.10.2017

dobry kremik plet je po pouziti hladka a jemna. na oblicejhi prijemny

Hodnocení 
26.09.2017

vyborny krem az prekvapive rozzari plet

Hodnocení 
21.09.2017

POUZIVAM KREMIK JAKO DOPLNUJICI K OCNIMU SERU A VRASKY JSOU PO TYDNU MENSIII :))

Hodnocení 
17.09.2017

velmi rychle jsem si na krém zvykla, je pocitově jemný

Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

Regenerační noční krém s kyselinou hyaluronovou

Regenerační noční krém s kyselinou hyaluronovou

Toužíte po přirozeně krásném vzhledu? Regenerační noční krém s kyselinou hyaluronovou obnovuje, revitalizuje a hydratuje pokožku tak, abyste mohli opět odhalit svoji přirozenou krásu. To vše za pomoci těch nejmodernějších látek péče o pleť. Jedná se o certifikovanou kosmetiku z dílny českého výrobce Nafigate. Obsah: 50 ml

česká kosmetika

oficiální nafigate distribuce

Napsat recenzi

Související produkty