NAFIGATE Regenerační noční krém 50 ml

Toužíte po přirozeně krásném vzhledu? Regenerační noční krém s kyselinou hyaluronovou obnovuje, revitalizuje a hydratuje pokožku tak, abyste mohli opět odhalit svoji přirozenou krásu. To vše za pomoci těch nejmodernějších látek péče o pleť. Jedná se o certifikovanou kosmetiku z dílny českého výrobce Nafigate. Obsah: 50 ml

český výrobek  nafigate oficiální distribuce

Více informací

Skladem 15 ks

Hodnocení zákazníků 

349 Kč

Více informací

Regenerační noční krém s kyselinou hyaluronovou

(anglický název: Hyaluron Night Cream)nafigate nocni krem s kyselinou hyaluronovouRegenerační noční krém s kyselinou hyaluronovou až mysticky působí na naši pokožku. Základem této kosmetiky je kromě zmiňované kyseliny hyaluronové také liftonin-xpress, arganový a šípkový esenciální olej, výtažek z papáji a reforcyl. Jak tyto látky pomohou naší pokožce? Představme si nyní aktivní složky nočního krému podrobněji.
 NAFIGATE Noční krém s kyselinou hyaluronovou

* maximální a dlouhodobá hydratace pleti

* zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky

* pleť je po používání hladká a hebká

* podpora syntézy kolagenu v pleti

* vyživuje a regeneruje pleť


Kyselina hyaluronová
je v dnešní době stále populárnější látkou zajišťující hloubkovou hydrataci naší pleti. Díky tomu, že kyselina hyaluronová na sebe dokáže navázat 1 000x více vody, než je její hmotnost, slouží v naší pleti jako „vodní zásobárna“. Noční krém obsahuje 100% čistou kyselinu hyaluronovou a to ve vysoko i nízkomolekulární formě. Působí tak nejen na povrchu, ale proniká i do hlubších částí pokožky (až do dermis). Kromě hydratace tak kyselina hyaluronová vyhlazuje vrásky, redukuje další kožní defekty a pomáhá při hojení tkání.

kyselina hyaluronova slevaLiftonin-xpress je vynikající látkou pro výživu naší pleti. Především však jde o sloučeninu vyrobenou z obnovitelných surovin a biopolymerů, která poskytuje okamžitý a dlouhotrvající lifting naší pleti založený na revoluční technologii přenosu látek v pokožce. Liftonin-xpress vyhlazuje a minimalizuje vrásky, zlepšuje mikrostrukturu naší pleti zejména v oblasti očního okolí.

Arganový olej má v nočním krému především tu roli, že je zdrojem důležitých vitamínů A, E a F pro naši pokožku. To je velmi důležité ve spolupráci s aktivními látkami, které hydratují naši pokožku – kyselina hyaluronová a liftonin-xpress. Arganový olej tak dokáže efekt těchto aktivních látek maximalizovat pro dlouhotrvající pocit vypnuté hydratované pleti. Vitamín A podporuje oběhový cévní systém, vitamín E je důležitý antioxidant, který chrání pleťové buňky a zpomaluje jejich stárnutí. Vitamín F podporuje hydrataci naší pleti a zpomaluje stárnutí buněk pokožky.

Šípkový olej je látka známá řadu staletí a to zejména v Rusku a Střední Asii. Podobně jako arganový olej je bohatý na obsah vitamínů a nenasycených mastných kyselin. Zejména pak na vitamín C, který stimuluje tvorbu kolagenu a má vynikající protizánětlivé účinky. Silné protizánětlivé účinky přispívají šetrnému působení na pokožku. Šípkový olej se využívá k ošetření pleti se sklonem k ekzémům, pomáhá s redukcí stařeckých skvrn, jizviček a strií.

Výtažek z papáje je velmi důležitou součástí nočního krému pro své rozmanité vlastnosti, které jsou velice důležité pro náš organismus. Možná jste již zaregistrovali, že papája je hojně využívána pro boj s rakovinou, v samotném krému je však její role zejména antioxidační. Extrakt z papáje pomáhá rozpouštět odumřelé kožní buňky, dodává pokožce potřebnou vláčnost a vlhkost.

Reforcyl je rostlinný extrakt, který pomáhá regenerovat buněčnou strukturu naší pleti (zejména zralé pleti). Reforcyl podporuje syntézu lipidů a kolagenu, dodává pleti potřebnou výživu a posiluje její obranyschopnost. Má také důležité vlastnosti, které pomáhají hydratovat pokožku, udržovat ji pružnou a hladkou.

nafigate nocni krem

Noční krém je velmi bohatý na obsah výše uvedených aktivních látek. Unikátní složení z něj pak činí krém s jedinečným regeneračním, hydratačním a antioxidačním účinkem. Noční krém neobsahuje parabeny, není nijak parfemován. Krém je vhodný také pro vegetariány a vegany.

PRO KOHO JE REGENERAČNÍ NOČNÍ KRÉM S KYSELINOU HYALURONOVOU URČEN?

Regenerační noční krém s kyselinou hyaluronovou je určen především pro ty, kteří chtějí mít hladší, zdravější a pružnější pokožku. Složení krému je natolik přívětivé k našemu organismu, že je krém vhodný pro všechny typy pokožky. Noční krém je vhodný pro ženy i muže a věkovou skupinu starší 25 let.

JAK SE REGENERAČNÍ NOČNÍ KRÉM S KYSELINOU HYALURONOVOU POUŽÍVÁ?

Jak již název přípravku napovídá, noční krém pracuje přes noc. Než půjdete spát, vezměte si na konečky prstů malé množství krému a ten pak vmasírujte do pokožky jemnými pohyby směrem nahoru. Krém se doporučuje používat pro optimální efekt pravidelně a jen na noc. Při používání nočního krému se vyhýbejte přímému kontaktu s očima. Před samotnou aplikací krému doporučujeme pokožku důkladně vyčistit pleťovou vodou či tonikem tak, aby mohly jednotlivé složky optimálně prostoupit do pokožky a dosáhlo se tak maximálního efektu.

PROČ PRÁVĚ REGENERAČNÍ NOČNÍ KRÉM S KYSELINOU HYALURONOVOU?

odrážka unikátní kombinace aktivních látek
odrážka s aktivní složkou vysoce kvalitní 100% čisté kyseliny hyaluronové
odrážka revitalizuje a hydratuje naši pleť
odrážka pleť je po používání znatelně hladší a pružnější
odrážka rozjasňuje, zklidňuje a omlazuje naši pleť
odrážka bez parabenů a dráždivých látek
odrážka vhodný pro všechny typy pokožky
odrážka certifikovaná kosmetika z České republiky
odrážka 50 ml balení vydrží delší čas i při denním používání

Vaše názory

Hodnocení 
12.10.2018

Pleťový krém je příjemný, nedráždí, ale naopak zklidňuje pleť.

Hodnocení 
28.09.2018

výborný krém, naprosto splnil očekávání, pleť je po něm hladká

Hodnocení 
07.02.2018

příjemný, doporučuji

Hodnocení 
07.02.2018

vyhovuje mi

Hodnocení 
15.11.2017

supr věc plet mam rozzářenou vyzivenou jasnou a hlavne nedrazdi nerudne nestipe a cena pro me supr

Hodnocení 
06.10.2017

Velmi dobrý krém, vynikající účinky na pleť

Hodnocení 
01.10.2017

Krém má jemnou texturu a je příjemný. Doporučuji Lenka

Hodnocení 
01.10.2017

dobry kremik plet je po pouziti hladka a jemna. na oblicejhi prijemny

Hodnocení 
26.09.2017

vyborny krem az prekvapive rozzari plet

Hodnocení 
21.09.2017

POUZIVAM KREMIK JAKO DOPLNUJICI K OCNIMU SERU A VRASKY JSOU PO TYDNU MENSIII :))

Hodnocení 
17.09.2017

velmi rychle jsem si na krém zvykla, je pocitově jemný

Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

NAFIGATE Regenerační noční krém 50 ml

NAFIGATE Regenerační noční krém 50 ml

Toužíte po přirozeně krásném vzhledu? Regenerační noční krém s kyselinou hyaluronovou obnovuje, revitalizuje a hydratuje pokožku tak, abyste mohli opět odhalit svoji přirozenou krásu. To vše za pomoci těch nejmodernějších látek péče o pleť. Jedná se o certifikovanou kosmetiku z dílny českého výrobce Nafigate. Obsah: 50 ml

český výrobek  nafigate oficiální distribuce

Napsat recenzi

Související produkty