Exkluzivní péče o zralou pleť pro ženy 50+

Představujeme 2 kosmetické přípravky předního českého výrobce kosmetiky NAFIGATE zaměřené výhradně na věkovou kategorii 50+. Trápíte se zralou, věčně unaveně vypadající a stárnoucí pletí? Po padesátém roce života potřebuje naše pleť výjimečnou a účinnou péči. Proč? Zralá pleť zejména po menopauze ztrácí pevnost a pružnost. Díky tomu se prohlubují vrásky, pokožka povoluje a také ztrácí jednotnou barevnost. Roste potřeba kvalitní výživy pleti. Pro optimální péči je tak třeba hledat kosmetiku, která má nejen silné omlazujícími účinky, ale která dokáže pleť dokonale vyživit, rozjasnit a ochránit. Pokud hledáte kosmetiku, která dokáže úspěšně zkombinovat všechny tyto klíčové faktory pro krásný vzhled po padesátce, neměly by Vaši pozornosti uniknout tyto novinky:

linka

Intenzivní krém 50+  

NAFIGATE Skin Recovery Cream 50 ml je intenzivní hydratační krém určený pro věkovou skupinu 50+. Dodává pleti větší množství klíčových látek, jakými jsou kolagen, kyselina hyaluronová, vitamíny a antioxidanty. Tyto látky totiž časem v našem těle přirozeně ubývají a výsledkem jsou kožní defekty v podobě vrásek, stařeckých skvrn, žilek apod

 zobrazit

linkakosmetika nafigate nejúčinnější sérumNejúčinnější sérum 50+

Sérum NAFIGATE Skin Recovery má vysoké hydratační schopností. Sérum je schopné již za několik málo týdnů vrátit Vaší pleti viditelně mladistvější vzhled. Sérum vychází z potřeb zralé pleti a je určeno pro věkovou skupinu 50+, pro ty, kteří chtějí omladit svoji pleť a obnovit její přirozenou krásu. Sérum je vysoce koncentrované s řadou důležitých, stimulujících a vyživujících látek pro pleť.

                                                                                                                               

zobrazit