Vrásky kolem rtů

vrásky kolem rtůPokud Vás trápí jemné svislé čáry, které se začínají objevovat kolem rtů, je pravděpodobné, že jde o vedlejší efekt pohybů svalů kolem rtů při kouření, vliv genetiky, či častý pohyb na sluníčku.

Nejčastějším důvodem pro vrásky kolem rtů je právě kouření. Opakovaný pohyb vede k rozbití kolagenu, což má za následek úbytek pružnosti tkáně kolem rtů. Vznikají linky či vrásky zvané lidově "kouřové linie".

Pokud však zvolíme vhodnou péči, vrásky kolem rtů nás již trápit nemusí. Na vyhlazení vrásek a jemných linek kolem rtů existuje řada výkonných, účinných přípravků, které dokáží zajistit kvalitní hydrataci a produkci nového, vysoce kvalitního kolagenu. Tím dosáhneme návratu pružnosti pokožky a postupného vyhlazování a zjemnění nežádoucích vrásek kolem rtů.

 

Jak nejlépe na vrásky kolem rtů podle superplet.cz?

Pro hluboké vrásky v oblasti kolem rtů doporučujeme čistou hydratační esenci NAFIGATE 2% kyselina hyaluronová. Ta dokáže díky kombinaci vysoko a nízkomolekulární složky proniknout horní vrstvou pokožky a dodávat pleti pravidelnou hydrataci, čímž dochází k vypínání pleti a postupnému narovnávání poškozených částí.

Protože je oblast kolem rtů poměrně specifická, jen samotná kyselina hyaluronová nestačí. Je vhodné její účinek doplnit a podpořit vhodným regeneračním krémem. Z naší zkušenosti můžeme doporučit NAFIGATE regenerační noční krém. Nejenže obnovuje kožní buňky a revitalizuje pleť, navíc jí dodává důležité látky (vitamíny, antioxidanty, nenasycené mastné kyseliny), které zajišťují trvalejší lifting a výrazně tak zvyšují účinky samotné kyseliny hyaluronové.  A to vše bez parabenů a parfemace. Přípravky jsou vhodné pro všechny typy pleti, mohou je používat také těhotné ženy či vegani.

 

Více o jednotlivých přípravcích na vrásky kolem rtů naleznete na stránkách:

nafigate kyselina hyaluronová   NAFIGATE 2% kyselina hyaluronová

nafigate noční krém   NAFIGATE regenerační noční krém