Duben na superplet.cz - hydratační balíčky NAFIGATE se slevou 20%!

linkanafigate hydratační balíček 25+

Balíček hydratační péče 25+   1397,- Kč (1746Kč)

Balíček hydratační péče 25+ představuje komplexní péči o obličej a oční okolí. Kombinuje v sobě vysoce koncentrovaná séra a zároveň myslí na vše, co Vaše pleť potřebuje. Set obsahuje: NAFIGATE Kyselina hyaluronová 20 ml, NAFIGATE Oční sérum 10 ml, NAFIGATE Hydratační denní krém 50 ml, NAFIGATE Regenerační noční krém 50 ml, vzorek NAFIGATE CC krém.

doprava zdarma doprava zdarma zobrazit

linkabalíček hydratační péče 40+
Balíček hydratační péče 40+   1558,- Kč (1948Kč)

Set hydratační péče 40+ je vhodný pro ty, kteří by rádi vyhladili vrásky a dosáhli mladistvějšího vzhledu v obličeji. Balíček kombinuje přípravky každodenní péče s koncentrovanými séry, které pomohou oddálit projevy stárnutí pleti. Set obsahuje: NAFIGATE Anti-aging sérum 15 ml, NAFIGATE Oční sérum 10 ml, 1x NAFIGATE Hydratační denní krém 50 ml, 1x NAFIGATE Regenerační noční krém 50 ml, 1x vzorek NAFIGATE CC krém.

zobrazitdoprava zdarma doprava zdarma

            

linkabalíček hydratační péče 50+

Balíček hydratační péče 50+   959,- Kč (1199Kč)

Balíček hydratační péče 50+ je zaměřen na řadu Skin Recovery, která je vyvinuta přímo na míru stárnoucí pleti. Stimuluje tvorbu kolagenu, regeneruje pleť a celkově bojuje proti příznakům stárnutí. Set obsahuje: NAFIGATE Skin Recovery Serum 15 ml, NAFIGATE Skin Recovery Cream 50 ml, 1x vzorek NAFIGATE hydratační denní krém, 1x vzorek NAFIGATE regenerační noční krém, 1x vzorek NAFIGATE CC krém.

doprava zdarma doprava zdarma zobrazit

linka

DLOUHODOBĚ ZVÝHODNĚNÉ AKČNÍ BALÍČKY superplet.cz

linkahydratační set nafigate

Hydratační set   628,- Kč (698Kč)

Hydratační set NAFIGATE obsahuje 2 krémy pro omlazení, regeneraci a výživu Vaší pleti. Ideální kombinace přípravků pro každodenní péči o Vaši pleť. Oba přípravky jsou české výroby, jsou vhodné pro všechny typy pleti, nejsou parfémovány a neobsahují parabeny. V hydratačním setu tak nalezne 1x Denní krém + 1x Noční krém za lepší cenu oproti jednotlivým kusům.

na produkt

linkaprotivráskový set
Protivráskový set   850,- Kč (1148Kč)

Chcete zlepšit stav své pleti, vyhladit vrásky a navrátit pleti ztracený jas? Představujeme Vám cenově zvýhodněný set oproti samostatným kusům, který je odpovědí na uvedené otázky. Sada obsahuje 2 přípravky pro komplexní protivráskovou péči – čistou hydratační esenci kys. hyaluronové pro hloubkovou redukci vrásek a oční sérum pro péči v oblasti očního okolí.

přejít na produkt
            

linkanafigate kyselina hyaluronová balíček 3ks

Kyselina HA balíček 3ks   1439,- Kč (1647Kč)

Tip na skvělý dárek - velký cenově zvýhodněný balíček na vrásky. Set obsahuje 3x 100% čistou NAFIGATE kyselinu hyaluronovou, každá s obsahem 20 ml. Jedná se o gel na vyhlazení jemných a také hlubokých vrásek. Unikátní složení gelu umožní kyselině hyaluronové proniknout až do spodních částí pokožky, působí tak nejen okamžitě, ale především dlouhodobě.

doprava zdarma doprava zdarma zjistit více

linka