Produkt Acne Invisible dermatologicky a odborně prověřen. 

Jde o Vaše zdraví a pocit bezpečí, z toho důvodu je tu Státní zdravotní ústav. Právě SZÚ otestoval tento produkt a potvrdil deklarované účinky. Byl vypracován odborný posudek pro účinky produktu. Výsledky studie potvrzují funkci výrobku určený pro léčbu pleti s akné. Kompletní zprávu studie je možné si prohlédnout zde ke stažení.

Kožní lékařka MUDr. Eva Mlynářová testovala produkt Acne Invisible také se svými pacienty.

Dermatolog MUDr. Eva Mlynářová testovala produkt Acne Invisible od února 2014 se svými pacienty. Výsledky testování byly velmi dobré, stejně jako prověření a testování účinků ve Státním zdravotním ústavu. Protože se tématikou zabývá prakticky denně, jsme i jejím doporučením velmi potěšeni.

                                             

Akné má několik stádií vývoje, reagujte proto včas a předcházejte nežádoucím výsledkům jeho prevencí.

V případě správného dodržení postupu aplikaci Acne Invisible se pleť rychle zklidní a nedochází k výraznějšímu rozvinutí pupínků. Je proto velmi důležité aplikovat prostředky co nejrychleji po objevení příznaků.

Testy s dermatology ukazují výborné výsledky, jakmile cítíte hrozící nebezpečí akné, aplikujte co nejdříve Acne Invisible na postižené místo.

Je tak možné zabránit rozvinutí pupínky do pokročilejšího stádia, doporučujeme však dodržovat přesný návod a co nejdříve aplikovat přípravky Acne Invisible, nejlépe pak na noc. Ve většině případů i podle testů Acne Invisible začíná pomáhat již po pár hodinách po aplikaci, není proto nutné dodávat, že čím dříve je akné pryč, tím lépe.

                                

Nenechte si zkazit rande, nebo důležitou událost kvůli akné!

Na závěr jsme pro Vás připravili odpovědi na časté otázky, které by Vám mohli poskytnout chybějící informace, v případě zájmu pokračujte zde.